Pokazuje 1 - 30 z 924 elementów

Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie. Piękna i prosta forma, dzięki której urozmaicisz swoje wnętrza. Pasują do każdego pomieszczenia, nie ważne czy jest do salonu, pokoju dziecięcego czy gabinetu. Z wallcolors masz wybór! Znajdziesz u nas ponad 5000 wzorów. Różnią się one tematyką, kolorystyką oraz charakterem. Wybierz swój obraz na płótnie i ciesz się pięknym wnętrzem każdego dnia. Możesz także stworzyć swoją unikalną galerię obrazów na płótnie. Wybrać motyw przewodni, którym może być np. dany krajobraz lub kolorystyka i zawiesić zdjęcia na ścianie. Bawiąc się ich ułożeniem – w linii lub nieregularnie, stworzysz niesamowity efekt. Nie czekaj! Sprawdź już teraz, która kategoria obrazów na płótnie będzie Twoją ulubioną.

Oryginalne obrazy na płótnie

W naszej ofercie można znaleźć wydruki nanoszone na materiały o różnorodnej fakturze, wykończeniu i połysku. Jednym z nich, jest klasycznie prezentujące się płótno typu canvas. Obrazy drukowane na płótnie odznaczają się oryginalnym wykończeniem, przywodzącym na myśl tradycyjne obrazy i reprodukcje malarskie. Baza dostępnych w naszej ofercie motywów jest bardzo zasobna - możesz wybierać spośród prac utalentowanych fotografów oraz wizjonerskich grafików, a my stworzymy specjalnie dla Ciebie oryginalny obraz na płótnie, który może zawisnąć w salonie, sypialni czy gabinecie. Nowoczesne metody druku, pozwalają przenieść grafikę na fakturowane płótno, bez obaw o straty na jakości, kolorze czy czytelności obrazu. Obrazy na płótnie prezentują się oryginalnie, są łatwe w montażu i nie wymagają dobrania dodatkowej ramy czy elementów mocujących. Grafika rozciągnięta jest na drewnianym blejtramie. Każdy przygotowany przez nas obraz, posiada z tyłu zawieszkę, umożliwiającą szybkie i stabilne zamocowanie obrazu na ścianie. przy pomocy haczyków lub gwoździ.   

Obraz drukowany na płótnie

Zaletą podobnych dekoracji, zdecydowanie jest ich niepowtarzalny charakter. Rodzaj wydruku można bardzo łatwo dopasować do charakteru poszczególnych wnętrz. Obraz drukowany na płótnie nie tylko odwołuje do klasycznego stylu tradycyjnych obrazów, ale także za sprawą prostej formy, nieograniczonej przy pomocy dodatkowych ram, prezentuje się bardzo lekko i nowocześnie. Styl poszczególnych pomieszczeń może zostać szybko podkreślony - lub nawet w pełni ustanowiony - przez dodatki. Wysokiej jakości obrazy na płótnie, w przeciwieństwie do innych, bardziej płaskich form, są widoczne na płaszczyźnie ściany, nadając jej strukturę. Ilość możliwych aranżacji i połączeń różnego rodzaju wydruków, jest zależna wyłącznie od inicjatywy osoby urządzającej pomieszczenie. Obrazy drukowane na płótnie odznaczają się trwałością. Matowa powierzchnia, z zauważalną strukturą, bardzo dobrze koresponduje z surowym wystrojem nowoczesnych wnętrz oraz jednocześnie, znakomicie sprawdza się w pokojach urządzonych tradycyjnie. Blejtram i faktura wydruku sprawiają, że obraz na płótnie wprowadza do pomieszczenia nieco artystycznego zacięcia. W zależności od rodzaju wybranej grafiki, może ona w zabawny sposób łączyć nowoczesną grafikę z tradycyjnym wykończeniem lub też tworzyć spójną całość - sprawiając wrażenie kosztownej pracy malarskiej, tworzonej na zamówienie. Jeśli detale są tym, co przykuwa twoją uwagę, zdecyduj się na obrazy na płótnie.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów