Pokazuje 1 - 30 z 106 elementów

Stary Poznań plakaty, postery

Pamiętasz, jak kiedyś nad łóżkiem w swoim pokoju wieszałeś plakaty? Niestety były delikatne, z cienkiego papieru, łatwo mogły się podrzeć i niestety szybko traciły kolor. Przywróć te wspomnienia, ale w najlepszej jakości. Postaw na trwałe i przygotowane z najwyższą starannością dekoracje ścienne od wallcolors. Z nami odnajdziesz swój ulubiony motyw przewodni. Od Ciebie zależy na co postawisz – krajobraz, motyw owocowy, abstrakcję, a może krajobraz miasta, np. Poznania? Plakat, który przedstawia urokliwe zakątki Starówki, sceny historyczne, zabytki lub współczesne dzielnice na pewno przykuje wzrok nie tylko rodowitych poznaniaków.

Być może szukasz inspiracji nie tylko do swej sypialni. Plakaty oprawione w ramkę to piękna dekoracja każdego wnętrza. Sprawdź jaki wzór będzie pasował na przykład do pokoju Twojego dziecka. Zastanawiasz się czy to dobry pomysł? Gwarantujemy, że do produkcji naszych plakatów wykorzystujemy tylko ekologiczne i bezpiecznie dla zdrowia farby. Już wiesz który z nich wybierzesz?

Plakaty — Poznań na starych fotografiach

Stare, czarno-białe fotografie mają swój niepowtarzalny klimat. Dlaczego więc nie wykorzystać ich do dekoracji domu lub biura? Plakaty przedstawiające Poznań z lat 20. i 30. XX wieku to wyjątkowe grafiki, które pokazują, jak wyglądało miasto przed kilkoma dekadami.

Na scenach, które zdobią każdy plakat, są wydarzenia ważne dla całej Wielkopolski. Wśród nich:

* otwarcie basenu pływackiego na Sołaczu,

* pożar zabudowań przy ul. Zwierzynieckiej,

* budowa powszechnej wystawy krajowej.

Dla osób, które chcą kupić produkty w większych formatach przygotowaliśmy tapety. Poznań — Głogowska, Kościuszki, Roosvelta — te ulice nadal tętnią życiem, ale zobacz, jak zmieniły się na przestrzeni lat.

Jak wybrać poster? Poznań — najważniejsze miejsca

Pochodzisz z Poznania? Plakat, który wybierzesz być może przedstawia miejsca dobrze znane i często odwiedzane. A może wyprowadziłeś się z rodzinnego miasta za granicę? Poster ukazujący Poznań na pewno będzie miał dla Ciebie ogromną wartość sentymentalną i zabierze Cię w piękną podróż do przeszłości.

Nasze plakaty Poznań wybierają nie tylko osoby, które znają miasto. Wielu z nich nigdy nie miało okazji odwiedzić go osobiście. Klimatyczne postery stanowią dla nich po prostu designerski i bardzo oryginalny element wyposażenia wnętrza.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu