Pokazuje 1 - 30 z 107 elementów

Obrazy na płótnie Stary Poznań

Obrazy. Piękna i prosta forma, dzięki której urozmaicisz swoje wnętrza. Pasują do każdego pomieszczenia, nieważne czy jest do salonu, pokoju dziecięcego czy gabinetu. Z wallcolors masz wybór! Znajdziesz u nas setki wzorów. Różnią się one tematyką, kolorystyką oraz charakterem. Wybierz swój obraz z kolekcji zdjęć Stary Poznań i ciesz się pięknym wnętrzem każdego dnia. Możesz także stworzyć swoją unikalną galerię obrazów. Wybrać motyw przewodni, którym może być np. dany krajobraz lub kolorystyka i zawiesić zdjęcia na ścianie. Bawiąc się ich ułożeniem – w linii lub nieregularnie, stworzysz niesamowity efekt. Nie czekaj! Sprawdź już teraz, która kategoria obrazów będzie Twoją ulubioną.

Obrazy na płótnie – Poznań

W tej kategorii znajdziesz dekoracje ścienne, które prezentują Stary Poznań z niespotykanej strony. Takie ozdoby to doskonały sposób, aby urozmaicić wnętrze niebanalnymi dodatkami o wartości sentymentalnej. Obraz z Poznaniem uwiecznionym na fotografiach przypadną do gustu wszystkim tym, którym bliski jest klimat i urok tego miasta. Będą wywoływać miłe wspomnienia oraz sprawią, że pomieszczenie nabierze indywidualnego charakteru.

Zdjęcia naniesione na płótno prezentują się niezwykle stylowo i oryginalnie w przeciwieństwie do zwykłych fotografii oprawionych w ramkę. W naszej ofercie dostępne są fotoobrazy z Poznania, które przedstawiają:

* architekturę miasta,

* historyczne miejsca,

* ważne wydarzenia,

* charakterystyczne budynki i ulice,

* poznańskie społeczeństwo.

Prezentowane zdjęcia na płótnie z Poznania przedstawiają miasto i jego historię w czasach przedwojennych i w okresie wojny. To sprawia, że są niezwykle klimatyczne, refleksyjne i wyjątkowe. Stary Poznań na czarno białych fotografiach to dekoracje ścienne, które odznaczają się autentycznością, dlatego mogą stanowić formę pamiątki lub być doskonałym pomysłem na prezent.

Obrazy na zamówienie – Poznań na autorskich fotografiach

Dekoracje wykonujemy na najwyższej jakości płótnie i z użyciem trwałych farb. Oferujemy kilka rozmiarów, a klientom dostarczamy produkt gotowy do powieszenia na ścianie. Umożliwiamy także realizację obrazu na zamówienie z Poznaniem, wykorzystując przy tym dostarczone do nas zdjęcia. Fotografię dopasujemy do odpowiedniego formatu tak, aby zostały zachowane wszystkie detale i odwzorowanie kolorów.

Zapraszamy do zakupu!

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu