Pokazuje 1 - 30 z 145 elementów

Samoprzylepne naklejki na meble

Wiesz, że mamy sposób na najszybszą rearanżacje mieszkania i nadanie meblom drugiego życia? Wystarczy, że zamiast kupować nową farbę postawisz na naklejki samoprzylepne na meble! Dzięki naklejkom na meble, w łatwy i szybki sposób zmienisz ich wygląd. Jeżeli znudziła Ci się biała szafa, którą masz w sypialni, wystarczy że z oferowanych ponad 5 000 wzorów wybierzesz swój ulubiony. Naklejki na meble od wallcolors są przygotowywane z najwyższej jakości materiałów, a dla Twojej wygody są samoprzylepne i łatwe w montaży. Możesz wybrać samoprzylepne naklejki z laminatem lub bez. Do ich produkcji użyjemy tylko bezpiecznych i ekologicznych farb, abyś mógł je nakleić nawet w pokoju dziecka.

Naklejki na meble dziecięce

Wiemy, że dzieci uwielbiają naklejki! Jednak te klasyczne raz naklejone trudno zdjąć, a ściąganie często oznacza równocześnie odpryskiwanie farby. Znamy lepszy sposób — bezpieczny dla mebli i samego malucha. To naklejki samoprzylepne na meble. Bez obaw możesz powierzyć je dziecku i obserwować, w jaki sposób samodzielnie zaaranżuje przestrzeń. A jeżeli cokolwiek pójdzie nie tak… Spokojnie, naklejka na meble łatwo schodzi i możesz umieścić ją ponownie w wybranym miejscu.

Naklejki samoprzylepne — zalety

Co sprawia, że naklejki na meble, szczególnie te samoprzylepne, są tak popularne? Ten lubiany element dekoracyjny ma wielu zwolenników, ponieważ:

* montuje się niezwykle łatwo i ekspresowo,

* efektownie wygląda na powierzchni mebli — sprawia, że nawet stare czy zużyte zyskują nowe życie,

* ożywia wnętrze i odświeża je niewielkim kosztem,

* pozwala dziecku lub nastolatkowi wyrazić swoje sympatie czy hobby — np. naklejki na meble kwiaty, owady, galaktyki i dziesiątki innych do wyboru.

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie nie zabrakło produktów dla klientów w każdym wieku! Proponujemy naklejki na meble młodzieżowe oraz dziecięce. Szczególnie polecamy idealnie dopasowane samoprzylepne naklejki na kultowy stolik Ikea Lack. Zamiast wymieniać całe biurko na nowe, po prostu obklej je za pomocą tapety samoprzylepnej na meble. Efekt będzie piorunujący, a młody użytkownik na pewno zechce spędzać więcej czasu na nauce.

Sprawdź dostępne wzory — wspólnie wybierzcie swój ulubiony!

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu