• Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia grafikę z ptakami w gęstych trawach. Stonowane kolory plakatu sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do kuchni, salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia grafikę z ptakami na dębowej gałązce. Stonowane kolory plakatu sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do salonu, przedpokoju czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia harmonijną grafikę z ptakami w kwiatach. Stonowane kolory plakatu sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do kuchni, przedpokoju czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaki w bujnych liściach i kwiatach. Stonowane kolory plakatu sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do salonu, przedpokoju czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaki nad jeziorem. Stonowane kolory plakatu sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do salonu, przedpokoju czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaki na kremowym tle. Stonowane kolory plakatu sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do salonu, przedpokoju czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia brązowego ptaka. Stonowane kolory plakatu sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do salonu, przedpokoju czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i łączenia różnych stylów.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia oryginalną grafikę z głową ptaka i jego pożywieniem. Stonowane kolory plakatu sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do salonu, przedpokoju czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia dorosłe ptaki karmiące swoje potomstwo. Stonowane kolory plakatu sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do salonu, przedpokoju czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaki o wyjątkowo intensywnym kolorze piór. Stonowane kolory sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia pomarańczową ziębę. Stonowane kolory sprawią, że jest wyjątkowa dekoracja ścienna do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia polującego drapieżnego ptaka. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także dekoracja ścienna do pokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia pingwina. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także dekoracja ścienna do pokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia pelikana. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także dekoracja ścienna do pokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia dumnego pawia w różowych kwiatach. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także dekoracja ścienna do pokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plakaty od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaka o nazwie Parus americanus. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także dekoracja ścienna do pokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Dla miłośników owoców i żywności przedstawiamy niezwykły pomysł na kuchenną ścianę. Plansza z różnymi owocami, dzięki usztywniającym drewnianym listewkom, jest łatwa w montażu. Wystarczy kilka ruchów i możesz ją mieć w swojej kuchni. Będzie pasować jako dekoracja nad stołem z jednolitym blatem.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia popularną roślinę oset. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom natury i stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Styl vintage ma różnorodne wzory, ale wszystkie łączy stosowna kolorystka i niepowtarzalny charakter. Jeżeli szukasz stylizowanego pomysłu na dekorację do biura, myśl nieszablonowo. Wypróbuj planszę przedstawiającą orła. Przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt propozycji plansz, dzięki którym stworzysz galerię w swoim gabinecie.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Styl vintage ma różnorodne wzory, ale wszystkie łączy stosowna kolorystka i niepowtarzalny charakter. Jeżeli szukasz stylizowanego pomysłu na dekorację do salonu, myśl nieszablonowo. Wypróbuj planszę przedstawiającą orła. Przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt propozycji plansz, dzięki którym stworzysz galerię w swoim mieszkaniu.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Styl vintage ma różnorodne wzory, ale wszystkie łączy stosowna kolorystka i niepowtarzalny charakter. Jeżeli szukasz stylizowanego pomysłu na dekorację do kuchni, myśl nieszablonowo. Wypróbuj planszę z orzechową gałązką. Przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt propozycji plansz, dzięki którym stworzysz galerię w swojej kuchni.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Styl vintage ma różnorodne wzory, ale wszystkie łączy stosowna kolorystka i niepowtarzalny charakter. Jeżeli szukasz stylizowanego pomysłu na dekorację do jadalni, myśl nieszablonowo. Wypróbuj planszę z rośliną orszeliną. Przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt propozycji plansz, dzięki którym stworzysz galerię w swojej jadalni.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Styl vintage ma różnorodne wzory, ale wszystkie łączy stosowna kolorystka i niepowtarzalny charakter. Jeżeli szukasz stylizowanego pomysłu na dekorację do salonu, myśl nieszablonowo. Wypróbuj planszę przedstawiającą spotkanie ptaków nad rzeką. Przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt propozycji plansz, dzięki którym stworzysz galerię w swoim salonie.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Styl vintage ma różnorodne wzory, ale wszystkie łączy stosowna kolorystka i niepowtarzalny charakter. Jeżeli szukasz stylizowanego pomysłu na dekorację do kuchni, myśl nieszablonowo. Wypróbuj planszę z ptakami, które mają intensywne niebieskie pióra. Przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt propozycji plansz, dzięki którym stworzysz galerię w swojej kuchni.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Styl vintage ma różnorodne wzory, ale wszystkie łączy stosowna kolorystka i niepowtarzalny charakter. Jeżeli szukasz stylizowanego pomysłu na dekorację do kuchni, myśl nieszablonowo. Wypróbuj planszę z niebieskim ptakiem w liściach. Przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt propozycji plansz, dzięki którym stworzysz galerię w swojej kuchni.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Styl vintage ma różnorodne wzory, ale wszystkie łączy stosowna kolorystka i niepowtarzalny charakter. Jeżeli szukasz stylizowanego pomysłu na dekorację do kuchni, myśl nieszablonowo. Wypróbuj planszę z niebieskim ptakiem o nazwie grubodziób. Oferujemy kilkadziesiąt różnych propozycji, dzięki którym stworzysz galerię w swojej kuchni.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Wallcolors przygotowało niesamowitą kolekcję plansz. Wszystkie utrzymane są w stylu vintage. Docenią je miłośnicy natury i zwierząt. Przyglądnij się jak wygląda ptak nad brzegiem jeziora na poziomej planszy. Zamów ją miłośnikowi natury. Na pewno powiesi ją na ścianie w swoim pokoju lub gabinecie.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansza ptakiem na drewnianym pniu to najwyższej jakości wydruk, który dzięki sosnowym listwom zamontowanym od góry i od dołu, zachowuje swój kształt. Dołączony lniany sznurek, sprawia że poster jest łatwy do powieszenia, wystarczy jeden gwóźdź. Sprawdzi się jako dodatek do salonu lub biura urządzonego w stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansza wallcolors z muszlami to najwyższej jakości wydruk, który dzięki sosnowym listwom zamontowanym od góry i od dołu, zachowuje swój kształt. Dołączony lniany sznurek, sprawia że produkt jest łatwy do powieszenia, wystarczy jeden gwóźdź. Sprawdzi się jako dodatek do kuchni lub łazienki urządzonej w stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia różnego rozmiaru muszle. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziewczynki. Szczególnie polecamy miłośnikom stylu vintage.
Pokazuje 61 - 90 z 175 elementów

Plansze

Chcielibyście znaleźć nietypowy produkt, aby ozdobić ściany w mieszkaniu? Jeżeli jeszcze nie wiesz czy wolisz fototapetę, plakat czy obraz na płótnie, podpowiadamy zupełnie nowe rozwiązanie – plansze do powieszenia na ścianie. Plansze są najwyższej jakości wydrukami do mieszkania, które są oryginalną dekoracją vintage na ścianę. Drukujemy je na materiale poster, który jest trwały i pozwala na wydobycie naturalnych kolorów. Drewniana konstrukcja listewek sprawia, że wydruki są wygodne do powieszenia i zachowują swój kształt. Plansza jest łatwa w montażu, wystarczy gwóźdź lub wkręt. Takie dekoracje ścienne pasują do przestronnego, dużego pokoju, gabinetu, a nawet pokoju dziecka. Możesz wybrać pionowy lub poziomy format wydruku. Sprawdź nasze propozycje i zamów swoją ulubioną planszę.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów