• Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda grafika, która przedstawia jastrzebia. Stonowane kolory tła sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy sypialni. Szczególnie polecamy miłośnikom stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda grafika, która przedstawia jasnobrązową sowę. Stonowane kolory tła sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy sypialni dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda grafika, która przedstawia dużego insekta. Stonowane kolory tła sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy sypialni. Szczególnie polecamy miłośnikom stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia jastrzębia w dwóch pozycjach. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy sypialni. Szczególnie polecamy miłośnikom stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia dwa gołębie. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy biurze. Szczególnie polecamy stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia delikatną kompozycję ptaków na gałęzi. Stonowane białe tło sprawi, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy sypialni. Szczególnie polecamy miłośnikom stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia dumnego jasnoróżowego flaminga. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy sypialni. Szczególnie polecamy miłośnikom stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia różowego flaminga. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy sypialni. Szczególnie polecamy miłośnikom stylu vintage.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia czarno-czerwone dzięcioły. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także retro dekoracja ścienna do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia dzięcioły i pióra. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także retro ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia dwa kolorowe ptaki. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy przedpokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia drozda. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także dekoracja na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaka - Drop Wielki. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju małego przyrodnika. Szczególnie polecamy miłośnikom natury.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia dumnego brązowego ptaka. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy biura. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia drobne rośliny. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy kuchni. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Przedstawiamy planszę z ćmami. Dzięki drewnianym listewkom, zachowa ona swój kształt i będzie łatwa w mocowaniu na ścianie. Naturalne kolory skrzydeł ciem na jasnym, stonowanym tle sprawią, że plakat jest uniwersalny i będzie pasować nie tylko do salonu. Zamów od razu!
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Szukasz czegoś na ścianę do kuchni? Najlepsza będzie plansza z czerwonymi owocami. Owoce w kuchni to uniwersalny wzór, który najlepiej powiesić obok półki z książkami kucharskimi. Być może plansza z drewnianymi listewkami zainspiruje Cię to stworzenia nowych smacznych potraw?
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptasi duet w zielonych liściach. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także vintage ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia czarno-biały ptasi duet. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaka kawkę. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia piękną czaplę w kwiatach. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także vintage ozdoba na ścianę do salonu czy sypialni. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia czarną czajkę. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaka w choinkach na jasnokremowym tle w stylu vintage. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia brązowego ptaszka w liściach. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia brązowego pelikana. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy przedpokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia pelikana w stonowanej biało-szarej kolorystyce. Nie jest to zwykła plansza edukacyjna, ale ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia piękny biały kwiat orszeliny. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju nastolatki. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaka w białych kwitach. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy przedpokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia bażanty na gałęzi. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Szukasz szarej grafiki do swojego jasnego salonu? Świetnie trafiłeś. Pionowa plansza w rozmiarze 60x85 cm pięknie wygląda na pustej, białej ścianie. Dzięki sosnowym listwom zamontowanym od góry i od dołu, zachowuje swój kształt i jest gotowa do zawieszenia.
Pokazuje 151 - 180 z 205 elementów

Plansze

Chcielibyście znaleźć nietypowy produkt, aby ozdobić ściany w mieszkaniu? Jeżeli jeszcze nie wiesz czy wolisz fototapetę, plakat czy obraz na płótnie, podpowiadamy zupełnie nowe rozwiązanie – plansze do powieszenia na ścianie. Plansze są najwyższej jakości wydrukami do mieszkania, które są oryginalną dekoracją vintage na ścianę. Drukujemy je na materiale poster, który jest trwały i pozwala na wydobycie naturalnych kolorów. Drewniana konstrukcja listewek sprawia, że wydruki są wygodne do powieszenia i zachowują swój kształt. Plansza jest łatwa w montażu, wystarczy gwóźdź lub wkręt. Takie dekoracje ścienne pasują do przestronnego, dużego pokoju, gabinetu, a nawet pokoju dziecka. Możesz wybrać pionowy lub poziomy format wydruku. Sprawdź nasze propozycje i zamów swoją ulubioną planszę.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu