Plansze w stylu Vintage

Chcielibyście znaleźć nietypowy produkt, aby ozdobić ściany w mieszkaniu? Jeżeli jeszcze nie wiesz czy wolisz tapetę, plakat czy obraz, podpowiadamy zupełnie nowe rozwiązanie – plansze do powieszenia na ścianie. Plansze to wysokiej jakości wydruki, które w oryginalny sposób udekorują Twoje wnętrze. Drukujemy je na materiale poster, który jest trwały i pozwala na wydobycie naturalnych kolorów. Drewniana konstrukcja listewek sprawia, że wydruki są wygodne do powieszenia i zachowują swój kształt. Plansza jest łatwa w montażu, wystarczy gwóźdź lub wkręt. Takie dekoracje ścienne pasują do przestronnego, dużego pokoju, gabinetu, a nawet pokoju dziecka. Możesz wybrać pionowy lub poziomy format wydruku. Sprawdź nasze propozycje i zamów swoją ulubioną planszę.

 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Sprawdź jak wyglądają konie na planszy stworzonej przez polską artystkę Olgę Mulicę. Wydruk w formie posteru dedykowany jest do pokoju dzieci, tych młodszych jak i młodzieży. Stonowana kolorystyka sprawia, że plakat pasuje zarówno do różowego pokoju dziewczynki jak i niebieskiego pokoju chłopca.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Twoje dziecko jest miłośnikiem zwierząt? Zamów dla niego plakat, który nie tylko ozdobi ściany pokoju dziecka, ale też będzie go uczył. Proponujemy poziomą planszę ze zwierzętami leśnymi. Rozmiar posteru 60x85 centymetrów zmieści się na ścianie nad biurkiem lub łóżkiem.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Plansza w stylu vintage przedstawia zwierzęta z gatunków małpiate. Małpy w naturalnych kolorach będą pasować jako plakat do pokoju dziecka. Są łatwe w montażu, a satynowy wydruk sprawdzi się w jasnych oraz tych mniej doświetlonych pomieszczeniach. Nie czekaj, zamów od razu.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Rozbudź wyobraźnię swojego dziecka i zamów mu planszę z płaszczkami, rybami i innymi morskimi zwierzętami. Plakat utrzymany jest w stonowanej kolorystyce, dzięki temu nie rozprasza i można ją powiesić nad biurkiem ucznia. Zamów teraz!
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Sowy od kilku lat są niezwykle modnym dodatkiem. Zobacz jak prezentują się w naturalnych kolorach jako dekoracja ścienna. Każda plansza od góry i dołu ma drewniane listewki, które sprawiają że materiał pozostaje prosty i sztywny. Drewniane wykończenie i neutralne tło to idealnie klasyczne połączenie do salonu.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Sprawdź grafiki vintage od polskiej artystki Olgi Mulicy. Znajdziesz na nich zwierzęta leśne w swoich naturalnych kolorach. Plansze mają jasne, delikatne tło i drewniane wykończenie listewkami, dlatego będą pasować do każdego koloru ścian w pokoju. Poziomy plakat sprawdzi się także w gabinecie.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Polska artystka – Olga Mulica, stworzyła niesamowitą kolekcję plansz. Wszystkie utrzymane są w stylu vintage. Docenią je miłośnicy natury i zwierząt. Przyglądnij się jak wyglądają ryby na poziomej planszy. Zamów ją miłośnikowi wędkarstwa. Na pewno powiesi ją na ścianie w swoim pokoju lub gabinecie.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Plakat motyle i ćmy, to barwna propozycja dekoracji ścinanej. Grafika sprawdzi się w rustykalnym salonie oraz kuchni w stylu vintage. Sprawdź jak wygląda w formie planszy z drewnianymi listwami, które zabezpieczają jego kształt.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Przedstawiamy planszę z motylami. Dzięki drewnianym listewkom, zachowa ona swój kształt i będzie łatwa w mocowaniu na ścianie. Naturalne, intensywne kolory skrzydeł motyli na jasnym, stonowanym tle sprawią, że plakat jest uniwersalny i będzie pasować nie tylko do pokoju dziecka. Zamów od razu!
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Szukasz czegoś na ścianę do kuchni? Najlepsza będzie plansza z bulwami i strączkami. Warzywa w kuchni to uniwersalny wzór, który najlepiej powiesić obok półki z książkami kucharskimi. Być może plansza z drewnianymi listewkami zainspiruje Cię to stworzenia nowych smacznych potraw?
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Dla miłośników gotowania i kucharzy przedstawiamy niezwykły pomysł na kuchenną ścianę. Plansza z dynią i bakłażanem, dzięki usztywniającym drewnianym listewkom, jest łatwa w montażu. Wystarczy kilka ruchów i możesz ją mieć w swojej kuchni. Będzie pasować jako dekoracja nad stołem z jednolitym blatem.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Stereotyp Polaka Cebulaka jest powszechnie znany. Czy to jednak nasza wina, że w polskiej kuchni cebula jest wszechobecna? Dla wszystkich miłośników białej i czerwonej cebuli, którzy chcą mieć mocny akcent w kuchni, polecamy planszę z cebulami. Jest to zaskakujący dodatek na ścianę.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia leśne ptaki. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Na plakacie widać warzywa: marchewkę, ziemniaki, cebulę. Wkradła się także truskawka. Naturalne, stonowane kolory, sprawiają że plansza pasuje do kuchni z drewnianymi elementami. Jednokolorowe fronty oraz duży stół kuchenny, aż się proszą o takie urozmaicenie na ścianie.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Styl vintage ma różnorodne wzory, ale wszystkie łączy stosowna kolorystka i niepowtarzalny charakter. Jeżeli szukasz stylizowanego pomysłu na dekorację do kuchni, myśl nieszablonowo. Wypróbuj planszę z warzywami. Oferujemy aż cztery różne propozycje, dzięki którym stworzysz galerię warzyw w Twojej kuchni.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Szukasz pomysłu na wydruk, który optycznie wydłuży ścianę w kuchni? Sprawdź naszą planszę z podłużnymi warzywami. Naturalne kolory warzyw na kremowym tle, będą pasować jako dekoracja koło zegara nad kuchennym stołem. Na stole postaw misę z owocami i naturalne, kolorowe akcenty w kuchni gotowe.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Plansza warzywa to najwyższej jakości wydruk, który dzięki sosnowym listwom zamontowanym od góry i od dołu, zachowuje swój kształt. Dołączony lniany sznurek, sprawia że poster jest łatwy do powieszenia, wystarczy jeden gwóźdź. Sprawdzi się jako dodatek do kuchni urządzonej w stylu vintage.
 • Olga Mulica

  od 139,00 zł
  Polska artystka – Olga Mulica, stworzyła niesamowitą kolekcję plansz. Wszystkie utrzymane są w stylu vintage. Docenią je miłośnicy natury i zwierząt. Przyglądnij się jak wyglądają ryby na poziomej planszy. Zamów ją miłośnikowi wędkarstwa. Na pewno powiesi ją na ścianie w swoim pokoju lub gabinecie.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Szukasz szarej grafiki do swojego jasnego salonu? Świetnie trafiłeś. Pionowa plansza w rozmiarze 60x85 cm pięknie wygląda na pustej, białej ścianie. Dzięki sosnowym listwom zamontowanym od góry i od dołu, zachowuje swój kształt i jest gotowa do zawieszenia.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia bażanty na gałęzi. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaka w białych kwitach. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy przedpokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia piękny biały kwiat orszeliny. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju nastolatki. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia pelikana w stonowanej biało-szarej kolorystyce. Nie jest to zwykła plansza edukacyjna, ale ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia brązowego pelikana. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy przedpokoju. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia brązowego ptaszka w liściach. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaka w choinkach na jasnokremowym tle w stylu vintage. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia czarną czajkę. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia piękną czaplę w kwiatach. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także vintage ozdoba na ścianę do salonu czy sypialni. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia ptaka kawkę. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
 • Wallcolors

  od 139,00 zł
  Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia czarno-biały ptasi duet. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale także ozdoba na ścianę do salonu czy pokoju dziecka. Szczególnie polecamy miłośnikom przyrody.
Pokazuje 1 - 30 z 147 elementów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów