Pokazuje 1 - 30 z 224 elementów

Medicine plakaty na ścianę

Aranżacja wnętrza to w dużej mierze starannie przemyślane dodatki. Część z nich powinna znaleźć się na ścianach, które zazwyczaj wyglądają na puste i nudne. Plakat to dodatek do każdego pomieszczenia — już dawno przestał być kojarzony wyłącznie z kwaterą nastolatka. Dzisiaj za jego pomocą można ozdobić pokój, kuchnię, a nawet gabinet. Wystarczy wybrać ulubiony wzór i elegancko go oprawić. Plakaty do ramek to absolutny hit, który warto zastosować również u siebie!

Plakaty do ramek — kultowa dekoracja w nowoczesnej odsłonie

Pamiętasz, jak kiedyś nad łóżkiem w swoim pokoju wieszałeś plakaty? Niestety były delikatne, z cienkiego papieru, łatwo mogły się podrzeć i niestety szybko traciły kolor. Przywróć te wspomnienia, ale w najlepszej jakości. Postaw na trwałe i przygotowane z najwyższą starannością plakaty z kolekcji Medicine od wallcolors. Z nami odnajdziesz swój ulubiony motyw przewodni. Od Ciebie zależy na co postawisz – krajobraz, motyw tropikalny, abstrakcję czy wzór vintage.

Gdzie powiesić plakaty w ramkach?

Być może szukasz inspiracji nie tylko do swej sypialni. Plakaty oprawione w ramkę to piękna dekoracja każdego wnętrza. Sprawdź jaki wzór będzie pasował na przykład do Twojego salonu. Zastanawiasz się czy to dobry pomysł? Gwarantujemy, że do produkcji naszych plakatów wykorzystujemy tylko ekologiczne i bezpiecznie dla zdrowia farby. Już wiesz który z nich wybierzesz?

Plakaty na ścianę — nasze propozycje

Przedstawiona przez nas oferta to kolekcja Medicine. Plakaty z tej serii wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania oraz niebanalnym designem. Co tutaj znajdziesz? Proponujemy plakaty do salonu i innych pomieszczeń:

* w różnych klimatach — mroczny gotic, symbole, mitologia, apokaliptyczne wizje, nawiązania historyczne,

* przedstawiające wątki związane z naturą — plakaty Medicine z motywem kwiatów, dżungli i dzikich zwierząt,

* wersje abstrakcyjne,

* grafiki prezentujące powtarzalne, symetryczne wzory,

* motywy nawiązujące do kultowych pojazdów, miejsc.

Wybór plakatów Medicine jest ogromny. Dzięki temu znajdziesz wśród nich swoje ulubione produkty i za ich pomocą stworzysz niebanalną dekorację ścienną. Możesz zdecydować się na jedną grafikę i umieścić ją centralnie (np. plakat nad łóżko) lub wybrać kilka plakatów do salonu i stworzyć z nich mozaikę.

Zobacz kolekcję Medicine — plakaty urzekną Cię i zainspirują!

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu