Pokazuje 1 - 30 z 96 elementów

Salon: inspiracje, aranżacje, metamorfozy

Jesteś na etapie poszukiwania inspiracji do salonu? Uznałeś, że przyszedł czas na to, aby pomieszczenie przeszło metamorfozę? Salon zasługuje na szczególną uwagę, bo jest miejscem reprezentatywnym, gdzie przyjmujesz gości, spędzasz czas z bliskimi, pracujesz i odpoczywasz. Dobrym pomysłem na aranżację salonu jest wykorzystanie oklein ściennych.

Fototapety do salonu, to kategoria produktów dekoracyjnych, stworzona z myślą o zmianie aranżacji ścian w salonie. W tej kategorii produktów można znaleźć fototapety na różnych podkładach, wysokiej rozdzielczości, na które patrzenie będzie odprężać, relaksować i wprowadzać w dobry nastrój. Fototapeta w salonie jest jego ciekawą ozdobą, szczególnie gdy zostanie dobrze dopasowana do stylu tego wnętrza. Metamorfozy salonu z wykorzystaniem tapet można przeprowadzić na wiele sposobów. Jednym z nich jest oklejenie ścian w stylu total look, czyli pokrycie wszystkich części wzorzystą tapetą. Inna inspiracja salonu zakłada umieszczenie okleiny tylko na jednej lub dwóch sąsiadujących ze sobą ścianach, np. za telewizorem lub w części jadalnianej. Tym samym wizualnie oddziela się strefę rekreacji od przygotowywania i spożywania posiłków w salonie. Inspiracji jest sporo, a od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz.

Fototapety do salonu aranżacja, to propozycja obrazów o różnej charakteryzacji. Można tu znaleźć fototapety o charakterze architektonicznym; przedstawiające mosty, historyczne budynki, znane miejsca w Polsce i na świecie, nowoczesne budowle architektoniczne, wieżowce, zamki, pałace czy dworce. Inną propozycją są widoki i pejzaże, które wspaniale relaksują. Wschód lub zachód słońca, widok na piękne góry, malowniczy urok górskiej doliny, to propozycja dla osób, które szukają czegoś tkliwego i romantycznego do swojego salonu. Dzięki nim aranżacja ścian w salonie będzie szybka, spektakularna, a przy tym nie obciąży nadmiernie domowego budżetu. Nasze inspiracje na aranżacje salonu pozwalają na dużą zmianę bez pracochłonnego remontu.

Metamorfoza salonu

Fototapeta do salonu metamorfoza, to także coś dla miłośników nowoczesnego a nawet nieco awangardowego wystroju wnętrz. Można w tej kategorii znaleźć też fototapety przedstawiające abstrakcyjne obrazy, różne fale, kółka, kwadraty i rozmaite nietypowe kształty, które ciekawią i inspirują. Taka aranżacja salonu sprzyja budowaniu przytulnego klimatu, który sprzyja odpoczynkowi i kreatywności. Decydując się na tak wyrazistą aranżację ścian w salonie, warto postawić na minimalizm w doborze dodatków – sprawdzą się meble w prostych formach i naturalne materiały.

Dla miłośników zwierząt, znajdą się fototapety przedstawiające w różnych ujęciach koty, psy, konie a także różne dzikie zwierzęta, jak tygrysy, wilki czy słonie.
Wielkoformatowa fototapeta do salonu, szybko zmieni jego charakter i odświeży wygląd tego często użytkowanego wnętrza. Metamorfozy w salonie nie muszą wiązać się z długim i męczącym remontem. Znacznie częściej, dzięki zastosowaniu dobrej jakości tapet to jedynie kosmetyczne zmiany, które zrobisz sam, bez konieczności zatrudniania fachowców.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu