Lista produktów autora: Dzień Dobry


Kolekcja Dzień Dobry: tapety, grafiki na ścianę


Trzonem dzieńdobry jesteśmy my: Jaśmina Parkita i Norbert Serafin. Pomagają nam Alicja – mama Jaśminy i Tobiasz – nasz przyjaciel. Jaśmina z wykształcenia jest grafikiem i projektantem tkanin – kierunek Druk na Tkaninie skończyła na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Norbert skończył Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi na kierunku Realizacja Obrazu Filmowego i Telewizyjnego. Przed modą zajmowaliśmy się całkowicie innymi rzeczami. Norbert kręcił filmy i teledyski dla polskiej sceny hiphopowej, berlińskiej wytwórni płyt winylowych Project Mooncircle, czy solistów takich jak Kasa Kasowski. W 2015 roku jako operator zdobył główną nagrodę w ramach międzynarodowego festiwalu OFF CAMERA w Krakowie. Jest pasjonatem fotografii analogowej i często można go spotkać biegającego z aparatem. Jaśmina zajmowała się głównie grafiką i ilustracją, tworzyła okładki płyt dla takich artystów jak Czesław Śpiewa, Happysad, Artur Andrus Magda Umer czy Indios Bravos, ilustracje do książek dla dzieci, ilustracje prasowe min. dla Gazety Wyborczej i Charakterów. Zajmuje się również scenografią i kostiumami współpracując głównie z Kieleckim Teatrem Tańca. Ma na swoim koncie kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych.


Grafika na dzień dobry


Wiele elementów składa się na to, jaki będzie Twój nastrój. Grafika na dzień dobry na pewno wywoła uśmiech na twarzy i doda energii o poranku. To dlatego, że prezentuje energetyzujące połączenia wzorów i kolorów, jakich nie mają inne tapety. Na dzień dobry warto rzucić okiem na swój ulubiony obraz ścienny. Może to być abstrakcyjny design, rajska wyspa, skąpany w kwiatach ogród lub sad owocowy, a także inne tapety na dzień dobry. Każda grafika zwraca uwagę swoim niezwykle eleganckim charakterem, pięknie dobranymi, soczystymi kolorami, a także bogatym wzornictwem, które ożywia każde wnętrze.


Ze względu na niepowtarzalny charakter, tapety dzień dobry nadają się zarówno do użytku domowego, jak również do restauracji, biura czy lokalu usługowo-handlowego. Imponujących rozmiarów grafika na dzień dobry doskonale prezentuje się na jednej ścianie, np. w poczekalni czy za ladą. Na pewno sam znajdziesz wiele ciekawych inspiracji oraz pomysłów, jak wykorzystać tapety dzień dobry w swojej przestrzeni.


Dziendobry – sklep internetowy


Kupując grafiki dzień dobry wspierasz polską produkcję oraz działalność młodych artystów. Dodatkowo zyskujesz pewność, że każda tapeta na dzień dobry spełnia rygorystyczne wymogi jakości i bezpieczeństwa. Jest łatwa w montażu, utrzymaniu czystości i daje nadzieję na naprawdę dobry dzień. Sklep WallColors oferuje bogaty asortyment tapet na dzień dobry, zachęcając Cię do wybierania odważnych wzorów i kolorów ożywiających każde wnętrze. Na pewno nie będzie nudno!

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 100 elementów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu