Pokazuje 1 - 30 z 149 elementów

Fototapety do biura i gabinetu

Jeśli liczysz na szybką i efektowną metamorfozę miejsca, w którym pracujesz - fototapety do biura będą doskonałym pomysłem. Przestrzeń, w której pracujesz, powinna pobudzać Twoją twórczość oraz kreatywność.  Fototapeta czyli wielkoformatowy wydruk fotograficzny, jest to rodzaj tapety, na której wykonano nadruk zdjęcia. Tylko od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na tapetę do biura w pastelowych kolorach oraz spokojnych deseniach, które pozwolą szybko się zregenerować i odpocząć. Czy jesteś zwolennikiem energetycznych wzorów oraz kolorów, które pozytywnie pobudzają i nakręcają do efektywnej pracy. W biurach często jest wydzielona przestrzeń relaksu. Tu warto użyć fototapet, które przedstawiają piękno przyrody, krajobrazy zapierające dech w piersiach. Kilkuosobowy pokój, gabinet prezesa czy open space, zdecydowanie zyskają kiedy ich wnętrze zostanie zaaranżowane przy pomocy samoprzylepnej fototapety. Użycie fototapety w biurze, to także świetny pomysł oraz doskonałe narzędzie do budowania pozytywnego odbioru wizerunku firmy. Klienci zdecydowanie docenią nowoczesną i niebanalną aranżację, jaką są tapety. Warto umieścić indywidualnie przez siebie wybraną fototapetę np. w przestrzeni recepcji czy holu firmy. Może to być logo firmy, slogan lub wspomniane wyżej zdjęcie przedstawiające naturę czy ciekawe desenie, wzory. 

Zaaranżowanie przestrzeni w biurze przy pomocy tapety samoprzylepnej

Fototapeta samoprzylepna w biurze będzie świetnym pomysłem na szybką metamorfozę. Przy niewielkim nakładzie pracy, czasu oraz pieniędzy można świetnie odmienić obecną przestrzeń wokół siebie. Co znacznie przełoży się na komfort i jakość pracy, czyniąc ją przyjaźniejszą i pobudzającą zmysły oraz kreatywność. Z pewnością i z łatwością znajdziesz coś idealnie dopasowanego do Ciebie i swojego miejsca pracy, spośród ogromnego wyboru wzorów. Warto tak dobrać fototapety do biura aby wpisały się one w ogólną aranżację biura. Dzięki nim, praca będzie przyjemniejsza. Tapety do biura można wybrać spośród mnóstwa gotowych wzorów znajdujących się w bazie. Ale można także wybrać swoje własne zdjęcie, grafikę czy nawet szkic. Wtedy z kolei należy zadbać aby jakość i wielkość wybranego zdjęcia, były o określonych parametrach technicznych. Zdjęcie powinno być o rozdzielczości minimum 300 dpi, a wielkość powinna wynosić 7-8 Mpx. Wybrany motyw, musi zostać wydrukowany na specjalnym papierze, z przeznaczeniem do użycia ich we wnętrzach. Decydując się na wydruk swojego własnego zdjęcia, uzyskamy niepowtarzalny wystrój. Jeśli nie chcesz napotkać trudności podczas układania tapety samoprzylepnej i nie robiłeś jeszcze tego nigdy w życiu lub po prostu nie masz wprawy - powierz to zadanie fachowcom. Jeśli chcesz spróbować pierwszy raz - użyj fototapety z podkładem z flizeliny. 

Powiększ biuro samoprzylepną fototapetą

Jeżeli chcesz optycznie powiększyć dane pomieszczenie - użyj fototapety do biura z efektem panoramy. W małym pomieszczeniu, wrażenie powinny sprawiać pojedyncze elementy wzoru. Wzór powinien wymagać oglądania w całości. Fototapetę można nałożyć bezpośrednio na ściany. Można także wydrukować na odpowiadającym nam formacie i oprawić w ramkę. Wtedy metamorfoza przy użyciu tapety do biura, będzie jeszcze szybsza, a równie spektakularna.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów