Pokazuje 1 - 30 z 169 elementów

Fototapety do biura i gabinetu

Jeśli liczysz na szybką i efektowną metamorfozę miejsca, w którym pracujesz - fototapety do biura będą doskonałym pomysłem. Przestrzeń, w której pracujesz, powinna pobudzać Twoją twórczość oraz kreatywność. Często uzyskanie takiego efektu jest trudne, dlatego wielu projektantów sugeruje wybór fototapety do biura

Fototapeta czyli wielkoformatowy wydruk fotograficzny, jest to rodzaj tapety, na której wykonano nadruk zdjęcia. Tylko od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na tapetę do biura w pastelowych kolorach oraz spokojnych deseniach, które pozwolą szybko się zregenerować i odpocząć. Czy jesteś zwolennikiem energetycznych wzorów oraz kolorów, które pozytywnie pobudzają i nakręcają do efektywnej pracy. Proponujemy wysokiej jakości produkty przeznaczone do wykańczania ścian w gabinetach. Tapeta do biura efektownie zwieńczy przestrzeń do pracy, ale też wizualnie oddzieli ją od miejsca przeznaczonego do przyjmowania kontrahentów.

W biurach często jest wydzielona przestrzeń relaksu. Tu warto użyć fototapet, które przedstawiają piękno przyrody, krajobrazy zapierające dech w piersiach. Kilkuosobowy pokój, gabinet prezesa czy open space, zdecydowanie zyskają kiedy ich wnętrze zostanie zaaranżowane przy pomocy samoprzylepnej fototapety. Użycie fototapety w biurze, to także świetny pomysł oraz doskonałe narzędzie do budowania pozytywnego odbioru wizerunku firmy. Klienci zdecydowanie docenią nowoczesną i niebanalną aranżację, jaką są tapety.

Chcesz stworzyć wrażenie dostojności i podkreślić prestiż swojego zawodu? W tej roli dobrze sprawdzi się ciemna, minimalistyczna tapeta. Biuro będzie wyglądało bardzo profesjonalnie.

Jeżeli wolisz jasne, bardziej przytulne wnętrza, postaw na kolorowe wzory. Nasze fototapety zdobią piękne kwiatowe motywy czy formy geometryczne w pastelowych odcieniach. Taka tapeta to harmonijny element wyposażenia biura, gabinetu kosmetycznego czy salonu masażu.

Warto umieścić indywidualnie przez siebie wybraną fototapetę np. w przestrzeni recepcji czy holu firmy. Może to być logo firmy, slogan lub wspomniane wyżej zdjęcie przedstawiające naturę czy ciekawe desenie, wzory. Wszystkie tego typu tapety do biura możemy wykonać dla Ciebie na specjalne zamówienie. W tej formie masz pewność, że napis będzie wyraźny, logo ostre, a hasło marketingowego czytelne. Fototapeta do biura pozwala uzyskać efekt, jakiego nie osiągnąłbyś przy pomocy farb czy innych technik.

Zaaranżowanie przestrzeni w biurze przy pomocy tapety samoprzylepnej

Szukasz pomysłu na to, jak urządzić swoje biuro? Tapeta to nasza propozycja do nowoczesnych wnętrz, które mają wyglądać profesjonalnie. Ponadto za pomocą eleganckiej fototapety do biura możesz stworzyć wnętrze, które będzie przytulne i sprzyjające koncentracji oraz kreatywności. Nie obawiaj się — nie oznacza to czasochłonnych remontów. Mamy rozwiązania, które sprawią, że tapetę do gabinetu zamocujesz ekspresowo i to bez pomocy fachowców.

Fototapeta samoprzylepna w biurze będzie świetnym pomysłem na szybką metamorfozę. Przy niewielkim nakładzie pracy, czasu oraz pieniędzy można świetnie odmienić obecną przestrzeń wokół siebie. Co znacznie przełoży się na komfort i jakość pracy, czyniąc ją przyjaźniejszą i pobudzającą zmysły oraz kreatywność. Z pewnością i z łatwością znajdziesz coś idealnie dopasowanego do Ciebie i swojego miejsca pracy, spośród ogromnego wyboru wzorów. Warto tak dobrać fototapety do biura aby wpisały się one w ogólną aranżację biura. Dzięki nim, praca będzie przyjemniejsza. Tapety do biura można wybrać spośród mnóstwa gotowych wzorów znajdujących się w bazie. Ale można także wybrać swoje własne zdjęcie, grafikę czy nawet szkic. Wtedy z kolei należy zadbać aby jakość i wielkość wybranego zdjęcia, były o określonych parametrach technicznych. Zdjęcie powinno być o rozdzielczości minimum 300 dpi, a wielkość powinna wynosić 7-8 Mpx. Wybrany motyw, musi zostać wydrukowany na specjalnym papierze, z przeznaczeniem do użycia ich we wnętrzach. Decydując się na wydruk swojego własnego zdjęcia, uzyskamy niepowtarzalny wystrój biura. Jeśli nie chcesz napotkać trudności podczas układania tapety samoprzylepnej i nie robiłeś jeszcze tego nigdy w życiu lub po prostu nie masz wprawy - powierz to zadanie fachowcom. Jeśli chcesz spróbować pierwszy raz - użyj fototapety z podkładem z flizeliny. 

Powiększ biuro samoprzylepną fototapetą

Jeżeli chcesz optycznie powiększyć dane pomieszczenie - użyj fototapety do biura z efektem panoramy. W małym pomieszczeniu, wrażenie powinny sprawiać pojedyncze elementy wzoru. Wzór powinien wymagać oglądania w całości. Fototapetę można nałożyć bezpośrednio na ściany. Można także wydrukować na odpowiadającym nam formacie i oprawić w ramkę. Wtedy metamorfoza przy użyciu tapety do biura, będzie jeszcze szybsza, a równie spektakularna.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu