Pokazuje 1 - 30 z 159 elementów

Fototapety do pokoju młodzieżowego

Nie od dziś wiadomo, że każdy nastolatek jest oryginalny. Bardzo często demonstruje na około co go interesuje. Wchodząc do pokoju dziewczyny mieni się jak "żywy" brokat, wchodząc do chłopaka krzyczysz, "masz dziurę w ścianie!". Czy to jakaś fanaberia? Nie, zasługa fototapety na ścianę do pokoju młodzieżowegoOtóż tak, o nasze dzieci dbamy całe życie. Wtedy, kiedy wchodzą w okres buntu ich wewnętrzny indywidualizm wymaga solidnej uwagi. Możemy u swojej pociechy zobaczyć na przykład nowy kolczyk. Na urodziny nastolatek może nas prosić o jakiś mega drogi telefon, albo pieniądze na nowy tatuaż bo akurat smoki są trendy. Kreatywny rodzic wybierze wzór smoka lecz nie na ciele tylko jako tapeta samoprzylepna do pokoju młodzieżowego. Tak właśnie, mało tego taki smok będzie sprawiał lepszą radochę jak miniaturka na łopatce. Koledzy twierdzą, że masz "wporzo" rodziców, a Ciebie będzie rozpierała duma.

Samoprzylepne fototapety młodzieżowe a styl

Innym wspaniałym przykładem może być pasja Twojego dziecka. Wtedy, kiedy nastolatek odda się swojej pasji, będzie czytać o niej, zwiedzać podziwiać, próbować, Ty zrób mu niespodziankę w postaci fototapety do pokoju młodzieżowego. Wyobraź sobie minę jaką zrobi wtedy, kiedy wejdzie do swojego pokoju, a na ścianie fale morza wyglądają jakby faktycznie się ruszały. Dodaj do całości panele imitujące piasek na plaży i masz pewność, że nastolatka marzenie się spełniło. Fototapety samoprzylepne do pokoju młodzieżowego to także doskonały pomysł, aby dziecko spędzało więcej czasu w swoim pokoju i na przykład uczyło się. Powiedzmy sobie szczerze, komu jest miło i przyjemnie siedzieć w "nudnych" czterech ścianach? Bądź innowacyjnym rodzicem, postaw na kreatywność, niech ograniczy Cię tylko Twoja wyobraźnia. Zagwarantujemy, że nasze samoprzylepne tapety młodzieżowe przyczynią się większych sukcesów w szkole twojego dziecka. 

Tapety na ścianę do pokoju młodzieżowego

Daj dziecku motywację. Jeżeli marzeniem nastolatka na osiemnaste urodziny jest wycieczka na wyspy Bora Bora na Oceanie Spokojnym, zamów u nas fototapetę przedstawiającą hotel z widokiem na lagunę i motywuj go, oklejając ścianę tym motywem ścianę. Nic tak nie wzmacnia motywacji jak wizualizacja. Tutaj Twoje dziecko już na dzień dobry wita się z Bora Bora i jest przekonane, że to będzie wspaniały dzień. Jak widać trafimy w gust każdej osoby, nasze gusta zaspokajają nawet wyszukany gust nastolatka. Znajdzie tu swoją fototapetę marzyciel, buntownik, astronauta, ale także pasjonat dinozaurów czy dżungli. Okres młodzieńczy dziecka jest bardzo trudnym okresem, nie tylko dla rodzica. Pomyśl tylko jak młodzieżowe fototapety mogą Cię zbliżyć z dzieckiem. Najpierw razem rozmawiacie o wzorze, Ty masz okazje poznać upodobania nastolatka, a później możecie razem wykonać "robotę".  Duma będzie Cię rozpierała, kiedy koledzy i koleżanki z wielkim zachwytem mówić o fototapecie. Jeżeli chcesz być kreatywnym rodzicem, ale takim "spoko" i rozumiejącym potrzeby swojego dziecka, to nie złość się na to, że ma ochotę na tatuaż czy inny młodzieńczy wymysł. Weź sprawy w swoje ręce i kompromisem pokoleń niech będzie wspaniały tatuaż na ścianie w pokoju u Twojego dziecka.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów