Pokazuje 1 - 30 z 223 elementów

Foto tapety do przedpokoju

Przedpokój jest miejscem, które stanowi wizytówkę domu lub mieszkania. To pomieszczenie, w którym witamy gości oraz przechowujemy buty i wierzchnią odzież. Mimo niepozornych funkcji oraz krótkiego czasu, jaki w nim spędzamy przedpokój powinien być funkcjonalnie urządzony, a przy tym ciekawy pod względem estetycznym. Ważne jest również, aby aranżacją nawiązywał do stylistyki pozostałych pomieszczeń w domu. Warto zadbać o to, by dom już od progu prezentował się ciekawie, a hol stanowił wizytówkę mieszkania. Interesujące rozwiązanie stanowią samoprzylepne fototapety do przedpokoju, które pozwalają uzyskać niezwykle oryginalny efekt aranżacyjny przy minimalnych kosztach i wysiłku. Tapeta w przedpokoju skutecznie ożywi to zazwyczaj nudne i niewyróżniające się miejsce. To zasługa ogromnego wyboru wzorów, dzięki którym można bez trudu nadać kształtować charakter pomieszczenia.

Fototapetą do przedpokoju optycznie powiększymy i rozświetlimy przedpokój

Przedpokój jest zazwyczaj niewielkim pomieszczeniem, do którego światło dzienne dociera w ograniczonej ilości lub wcale. Zdarzają się oczywiście rozległe westybule, godne pałacowych wnętrz oraz długie, wąskie korytarze, które stanowią nie lada zagwozdkę dla aranżujących je osób. W każdym z tych przypadków wspaniale sprawdzą się fototapety samoprzylepne do przedpokoju. Obecnie w sprzedaży są dostępne różnorodne dekoracje ścienne, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniej grafiki nie stanowi żadnych problemów. W miniaturowym holu warto umieścić tapetę samoprzylepną do przedpokoju, która doda mu wizualnej przestrzeni. W takim wypadku doskonale sprawdzą się widoki z głębią, np. zdjęcia wąskich uliczek oraz sięgających horyzontu szos. Dobry pomysł stanowią również grafiki z pomostami, które wchodzą daleko wgłąb wody, leśnych ścieżek i miejskich ulic, biegnących pomiędzy wieżowcami. Taka tapeta w przedpokoju tworzy bowiem wrażenie głębi, dzięki czemu optycznie powiększa pomieszczenie. W wąskich przedpokojach dość często znajdują się szafy, w których trzymamy odzież wierzchnią. Wysokie drzwi umeblowania sprawiają, że fototapetę do przedpokoju możemy umieścić również na nich. Oryginalną dekorację będą stanowiły miejskie widoki, zdjęcia bambusowego lasu oraz ciekawych obiektów architektonicznych, np. wieży Eiffla, Statui Wolności lub londyńskiego Big Bena. Tapety do przedpokoju to jednak również geometryczne wzory i ciekawe desenie, które ożywiają przestrzeń. Stylowo wytapetowane ściany lub meble w przedpokoju sprawiają, że pomieszczenie nabiera świeżości oraz niepowtarzalnego charakteru. Natomiast goście jednocześnie nie chcą z niego wyjść i są zaciekawieni, jak wyglądają inne pomieszczenia w domu.

Niepowtarzalna aranżacja przedpokoju z wykorzystaniem tapety samoprzylepnej

Tapeta samoprzylepna w przedpokoju zupełnie odmienia zazwyczaj niewielkie pomieszczenie. Pamiętajmy jednak, aby do małych lub słabo doświetlonych wnętrz nie wprowadzać ciemnych barw, ponieważ mogą one znacznie zaszkodzić aranżacji i zamiast powiększyć przedpokój, wprowadzą do niego klaustrofobiczną atmosferę przytłaczających ścian.

Podczas wyboru tapety na przedpokój z całą pewnością należy zachować wyczucie oraz umiar – jeśli dekoracja ścian będzie bardzo wyrazista, pozostałe elementy wyposażenia powinny być proste i stonowane. Dzięki takiemu zabiegowi Twoja wymarzona tapeta do przedpokoju będzie grała w aranżacji główne skrzypce i z pewnością przyciągnie wzrok każdego gościa. W dużych, nowoczesnych westybulach, w których króluje sztuczne oświetlenie sprawdzą się geometryczne wzory 3D w odcieniach szarości, srebra i czerni. Wąskie hole dekorujmy raczej barwnymi samoprzylepnymi fototapetami, np. w fantazyjne kleksy z farb, esy-floresy lub nowoczesne abstrakcje z głębią. Miłośnicy klasycznych wnętrz mogą umieścić na ścianie zdjęcia łąk, lasów lub brukowanych uliczek, a przy nich postawić drewnianą, czy też metalową ławeczkę. Taka aranżacja sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało stylowo, a przy tym będzie bardzo funkcjonalne. W przedpokojach dobrze prezentują się również fototapety ze zdjęciami kwiatów w dużym powiększeniu. Sprawiają one, że już od progu wnętrze wydaje się urzekające i przytulne.

Tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz geometryczne tapety 3d do przedpokoju, czy też fotograficzne wzory. U nas na pewno znajdziesz właściwe rozwiązanie, a jednocześnie na pewno nie będziesz zawiedziony jakością produktów!

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu