Pokazuje 1 - 30 z 144 elementów

Foto tapety do przedpokoju

Przedpokój jest miejscem, które stanowi wizytówkę domu lub mieszkania. To pomieszczenie, w którym witamy gości oraz przechowujemy buty i wierzchnią odzież. Mimo niepozornych funkcji oraz krótkiego czasu, jaki w nim spędzamy przedpokój powinien być funkcjonalnie urządzony, a przy tym ciekawy pod względem estetycznym. Ważne jest również, aby aranżacją nawiązywał do stylistyki pozostałych pomieszczeń w domu. Interesujące rozwiązanie stanowią samoprzylepne fototapety do przedpokoju.

Fototapetą do przedpokoju optycznie powiększymy i rozświetlimy przedpokój

Przedpokój jest zazwyczaj niewielkim pomieszczeniem, do którego światło dzienne dociera w ograniczonej ilości lub wcale. Zdarzają się oczywiście rozległe westybule, godne pałacowych wnętrz oraz długie, wąskie korytarze, które stanowią nie lada zagwozdkę dla aranżujących je osób. W każdym z tych przypadków wspaniale sprawdzą się fototapety samoprzylepne do przedpokoju. Obecnie w sprzedaży są dostępne różnorodne dekoracje ścienne, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniej grafiki nie stanowi żadnych problemów. W miniaturowym holu warto umieścić tapetę samoprzylepną do przedpokoju, która doda mu wizualnej przestrzeni. W takim wypadku doskonale sprawdzą się widoki z głębią, np. zdjęcia wąskich uliczek oraz sięgających horyzontu szos. Dobry pomysł stanowią również grafiki z pomostami, które wchodzą daleko wgłąb wody, leśnych ścieżek i miejskich ulic, biegnących pomiędzy wieżowcami. W wąskich przedpokojach dość często znajdują się szafy, w których trzymamy odzież wierzchnią. Wysokie drzwi umeblowania sprawiają, że fototapetę do przedpokoju możemy umieścić również na nich. Oryginalną dekorację będą stanowiły miejskie widoki, zdjęcia bambusowego lasu oraz ciekawych obiektów architektonicznych, np. wieży Eiffla, Statui Wolności lub londyńskiego Big Bena. Stylowo wytapetowane ściany lub meble w przedpokoju sprawiają, że pomieszczenie nabiera świeżości oraz niepowtarzalnego charakteru. Natomiast goście jednocześnie nie chcą z niego wyjść i są zaciekawieni, jak wyglądają inne pomieszczenia w domu.

Niepowtarzalna aranżacja przedpokoju z wykorzystaniem tapety samoprzylepnej

Tapeta samoprzylepna w przedpokoju zupełnie odmienia zazwyczaj niewielkie pomieszczenie. Pamiętajmy jednak, aby do małych lub słabo doświetlonych wnętrz nie wprowadzać ciemnych barw, ponieważ mogą one znacznie zaszkodzić aranżacji i zamiast powiększyć przedpokój, wprowadzą do niego klaustrofobiczną atmosferę przytłaczających ścian. W dużych, nowoczesnych westybulach, w których króluje sztuczne oświetlenie sprawdzą się geometryczne wzory 3D w odcieniach szarości, srebra i czerni. Wąskie hole dekorujmy raczej barwnymi samoprzylepnymi fototapetami, np. w fantazyjne kleksy z farb, esy-floresy lub nowoczesne abstrakcje z głębią. Miłośnicy klasycznych wnętrz mogą umieścić na ścianie zdjęcia łąk, lasów lub brukowanych uliczek, a przy nich postawić drewnianą, czy też metalową ławeczkę. Taka aranżacja sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało stylowo, a przy tym będzie bardzo funkcjonalne. W przedpokojach dobrze prezentują się również fototapety ze zdjęciami kwiatów w dużym powiększeniu. Sprawiają one, że już od progu wnętrze wydaje się urzekające i przytulne.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów