Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Fototapety kosmos, gwiazdy, galaktyka

Urządzanie niebanalnego wnętrza wymaga zastosowania ciekawych dekoracji, w tym ozdobienia ścian. W jaki sposób tego dokonać? Postaw na fototapety! Kosmos to oryginalny motyw, które perfekcyjnie będzie prezentował się nie tylko w sypialni. Gdzie jeszcze sprawdzi się taka tapeta? Galaktyka w pokoju dziecka czy nastolatka to świetny wybór, szczególnie gdy w domu masz przyszłego astronautę, marzącego o locie w kosmos.

Fototapety samoprzylepne od kilku sezonów cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalnych projektantów wnętrz, jak i osób, które samodzielnie aranżują swoje domy, mieszkania oraz biura. Szeroki wybór wzorów, kolorów oraz możliwość zamówienia samoprzylepnej tapety według indywidualnego pomysłu lub na podstawie własnych zdjęć, dają ogromne możliwości z czego wiele osób chętnie korzysta. Możesz też zamówić gotowe tapety przedstawiające kosmos, gwiazdy, galaktyki czy Ziemię z kosmosu. Tapety są hipnotyzujące!

Galaktyka w salonie, ufoludki w pokoju dziecięcym - dzięki fototapetom 

Aranżacja ścian ma bardzo duży wpływ na ogólną atmosferę, panującą w pomieszczeniu. Kolor farby, nietypowa faktura uzyskana dzięki zastosowaniu pasty strukturalnej lub tynku, jak również, a może przede wszystkim niebanalne fototapety, sprawiają, że pokój staje się fascynującym miejscem. Na szczególną uwagę zasługują tapety samoprzylepne kosmos. Co najważniejsze są one bardzo proste w montażu, a wybór kosmicznych grafik jest tak szeroki, że można bez problemu dobrać samoprzylepną tapetę do salonupokoju dziecięcego oraz biura

Kosmiczne fototapety samoprzylepne, które wyglądają, jakby zostały wykonane na podstawie fotografii z NASA dają odczucie rzeczywistej podróży w przestrzeń pozaziemską. Grafiki odzwierciedlające autentyczny wygląd Ziemi, Księżyca lub innych ciał niebieskich sprawdzą się w nowoczesnym salonie, gdzie z pewnością będą przyciągały wzrok gości. Taką kosmiczną tapetę warto również umieścić w pokoju małego pasjonaty. W dziecięcych sypialniach sprawdzą się także mniej rzeczywiste odwzorowania wszechświata, np. tapety z ufoludkami z ulubionych kreskówek. Temat przewodni nadal pozostanie "kosmiczny", ale dekoracja ścienna będzie bardziej dopasowana do gustu i wieku pociechy.

Kosmiczne tapety ścienne samoprzylepne - niesamowite efekty w nowoczesnych wnętrzach

Tapety na ścianę kosmos to moc fotografii o wspaniałej głębi i przyciągającej wzrok kolorystyce. Któż z nas nie lubi patrzeć w gwiazdy? Dzięki tapetom kosmos samoprzylepnym mamy możliwość stworzenia w domu prywatnego planetarium, dzięki któremu możemy oglądać rozgwieżdżone niebo, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Tapetę pełną migoczących punktów możemy umieścić zarówno na ścianie sypialni, jak i na jej suficie. Romantykom polecane są tapety galaktyki ze zdjęciami spadających gwiazdek. Natomiast w pokoju dziecięcym możemy umieścić fototapetę z elementami fluorescencyjnymi, które po wyłączeniu światła, będą dawały delikatną, kosmiczną poświatę.

Jak przystało na gwiazdy, tapeta zdobiona takim wzorem mieni się i świeci po zmroku. Wygląda to spektakularnie – zwłaszcza, jeśli umieścisz ją na suficie. Pokój oklejony tapetą galaktyką o każdej porze dnia i nocy będzie wyglądał zachwycająco!

Samoprzylepna tapeta kosmos

Nie możemy również zapominać o naszej najbliższej gwieździe, czyli o Słońcu. Samoprzylepna tapeta kosmos dość często pokazuje fantastycznie wyglądające wybuchy, które powstają na słońcu oraz grafiki z centralnym punktem naszego układu słonecznego. Realistyczne fotografie Słońca wykonane w dużym powiększeniu sprawdzą się w rozległych pomieszczeniach. Ta sama zasada obejmuje fototapety z Księżycem oraz planetami, które dają wrażenie bezpośredniej bliskości. Nieco inaczej jest w przypadku ilustracji z głębią, przedstawiających bezkresne galaktyki, gwiazdozbiory lub Ziemię z perspektywy kosmosu. Można je umieszczać zarówno w obszernych, jak i niewielkich wnętrzach. W tych ostatnich fototapety kosmos wywołają efekt optycznego powiększenia pokoju, salonu lub biura. Jak widzisz tapety kosmos mają nie tylko walory dekoracyjne, ale też praktyczne.

Jesteśmy pewni, że w Twoim domu znajdzie się miejsce na umieszczenie tapety z kosmosem, planetami, która sprawia trójwymiarowe wrażenie. Kosmiczny relaks lub praca? Teraz to stwierdzenie nabierze zupełnie nowego sensu!

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu