Pokazuje 1 - 30 z 159 elementów

Fototapety góry, natura, pejzaże

Nowoczesne wnętrza podobają się wielu osobom. Nowoczesne wnętrza są modne i stylowe, ale też funkcjonalne. Idealnym dodatkiem do nowoczesnych wnętrz, są samoprzylepne fototapety. Sklep z fototapetami oferuje fototapety samoprzylepne do każdego nowoczesnego wnętrza, nie tylko w domu ale także w lokalach gastronomicznych i usługowych. Tapetami równie dobrze można przyozdobić wnętrza biura, salonu kosmetycznego, pizzerii a nawet szkoły. W sklepie można więc znaleźć fototapety o przeróżnej formie, wykonane różną techniką i w najrozmaitszych rozmiarach.

Samoprzylepna fototapeta krajobrazy - przenieś się w inne miejsce

Interesującą ofertą produktów, są fototapety samoprzylepne na ścianę krajobrazy. Takie fototapety są bardzo realistycznie, las, góry czy jezioro przedstawione na ścianie, pozwalają poczuć się bliżej przyrody. Spędzając czas w takim pomieszczeniu z fototapetą z krajobrazem na ścianie, można się poczuć jakby się było w całkiem innymi miejscu, a nie w domu. Wybór produktów w tej kategorii jest bardzo duży. Do wyboru są najróżniejsze krajobrazy z Polski i zza granicy. Na obrazach można znaleźć przepiękne majestatyczne góry, zimą i latem, a także gęste lasy, pełne tajemniczości czy krystalicznie czyste jeziora, w których można się dosłownie przejrzeć. Fototapety samoprzylepne z krajobrazami, mogą przedstawiać przeróżne pejzaże i widoki nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Na obrazach mogą zostać przedstawione słynne wodospady, zapierające dech w piersiach wschody i zachody słońca, malownicze rzeki, piaszczyste plaży, górskie łąki i doliny, sady pełne owoców, statki na morzu itp. Dzięki temu bardzo łatwo można dopasować taką fototapetę do stylu wnętrza i jego przeznaczenia. 

Samoprzylepna tapeta góry pasuje do każdego wnętrza

Taka samoprzylepna tapeta góry, zaprezentowana na całej ścianie robi naprawdę duże wrażenie. Mogą to być gołe, surowe skały, a także widok gór z lotu ptaka czy z oddali. Fototapeta z takim motywem, będzie pasować do każdego wnętrza, szczególnie jednak będzie robić wrażenie w salonie. Szczególnie, jeżeli salon jest duży i przestronny, to wówczas fototapeta górzysta na ścianie będzie efektowna i odpowiednio zaprezentowana. Góry od zawsze wzbudzają podziw, ze względu na swoje rozmiary. Dlatego też fototapeta góry cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Fototapeta z drzewami doda kolorystyki 

Ciekawą propozycją jest również fototapeta samoprzylepna drzewa. Taka tapeta doda przytulności i ciepła we wnętrzu. Dlatego klienci chętnie się na tą fototapetę decydują. Gęsty las czy pojedyncze drzewa to już zależy od indywidualnych potrzeb. Samoprzylepna tapeta z drzewami pięknie będzie się prezentować w holu, jeśli zostanie rozmieszczona na całej długiej ścianie, będzie się miało wrażenie jak by się spacerowało po lesie idąc korytarzem. Ciepła, zielono brązowa kolorystyka doda przytulności i stworzy miłe wrażenie. Fototapeta odmieni każde wnętrze mieszkalne i usługowe. To propozycja dla osób otwartych na nowoczesny design, ceniących sobie styl i klasę we wnętrzach. To forma nowoczesnych samoprzylepnych tapet, które mają jakieś wyraźne przesłanie. Dzięki nim pomieszczenia stają się bardziej eleganckie i efektowne. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim domu, to fototapeta na pewno ci w tym pomoże.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów