Pokazuje 1 - 30 z 159 elementów

Fototapety góry, natura, pejzaże

Nowoczesne wnętrza podobają się wielu osobom. Nowoczesne wnętrza są modne i stylowe, ale też funkcjonalne. Idealnym dodatkiem do nowoczesnych wnętrz, są samoprzylepne fototapety. Sklep z fototapetami oferuje fototapety samoprzylepne do każdego nowoczesnego wnętrza, nie tylko w domu ale także w lokalach gastronomicznych i usługowych. Tapetami równie dobrze można przyozdobić wnętrza biura, salonu kosmetycznego, pizzerii a nawet szkoły. W sklepie można więc znaleźć fototapety o przeróżnej formie, wykonane różną techniką i w najrozmaitszych rozmiarach.

Nie masz ręki do kwiatów? Tęsknisz za odpoczynkiem na łonie natury? W Twoim domu może nastąpić eksplozja kolorów, o jakich zawsze marzyłeś! Dostarczą Ci ich… fototapety. Natura, którą przedstawiają, zachwyca pięknymi barwami oraz najrozmaitszymi gatunkami kwiatów, krzewów czy drzew. Dzięki tapecie, pejzaże będziesz podziwiać już nie tylko za oknem, ale też relaksując się w salonie czy pracując w gabinecie.

Samoprzylepna fototapeta krajobrazy - przenieś się w inne miejsce

Interesującą ofertą produktów, są fototapety samoprzylepne na ścianę krajobrazy. Takie fototapety są bardzo realistycznie, las, góry czy jezioro przedstawione na ścianie, pozwalają poczuć się bliżej przyrody. Spędzając czas w takim pomieszczeniu z fototapetą z krajobrazem na ścianie, można się poczuć jakby się było w całkiem innymi miejscu, a nie w domu. Wybór tapet z kategorii krajobrazy i góry w jest bardzo duży. Do wyboru są najróżniejsze krajobrazy z Polski i zza granicy. Na obrazach można znaleźć przepiękne majestatyczne góry, zimą i latem, a także gęste lasy, pełne tajemniczości czy krystalicznie czyste jeziora, w których można się dosłownie przejrzeć.

Fototapety samoprzylepne z krajobrazami, mogą przedstawiać przeróżne pejzaże i widoki nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Na obrazach mogą zostać przedstawione słynne wodospady, zapierające dech w piersiach wschody i zachody słońca, malownicze rzeki, piaszczyste plaży, górskie łąki i doliny, sady pełne owoców, statki na morzu itp. Popularne są tapety góry zimą i letnie widoki. Tapety dzięki temu bardzo łatwo można dopasować taką fototapetę do stylu wnętrza i jego przeznaczenia. 

Samoprzylepna tapeta góry pasuje do każdego wnętrza

Taka samoprzylepna tapeta góry, zaprezentowana na całej ścianie robi naprawdę duże wrażenie. Mogą to być gołe, surowe skały, a także widok gór z lotu ptaka czy z oddali. Fototapeta z takim motywem, będzie pasować do każdego wnętrza, szczególnie jednak będzie robić wrażenie w salonie. Szczególnie, jeżeli salon jest duży i przestronny, to wówczas fototapeta górzysta na ścianie będzie efektowna i odpowiednio zaprezentowana. Góry od zawsze wzbudzają podziw, ze względu na swoje rozmiary. Dlatego też fototapeta góry cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Fototapeta z drzewami doda kolorystyki 

Ciekawą propozycją jest również fototapeta samoprzylepna drzewa. Taka tapeta doda przytulności i ciepła we wnętrzu. Dlatego klienci chętnie się na tą fototapetę decydują. Gęsty las czy pojedyncze drzewa to już zależy od indywidualnych potrzeb. Samoprzylepna tapeta z drzewami pięknie będzie się prezentować w holu, jeśli zostanie rozmieszczona na całej długiej ścianie, będzie się miało wrażenie jak by się spacerowało po lesie idąc korytarzem. Ciepła, zielono brązowa kolorystyka doda przytulności i stworzy miłe wrażenie. Fototapeta odmieni każde wnętrze mieszkalne i usługowe. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze fototapety z kategorii natura. Są utrzymane w stylistyce tropikalnej, orientalnej oraz lokalnej — ukazującej różnorodność oraz bogactwo polskich krajobrazów. Wśród nich są:

* tapety przedstawiające góry zimą,
* tapety z motywami leśnymi, w tym z dżunglą,
* tapety prezentujące krajobrazy o wszystkich porach roku,
* tapety letnie widoki.

To propozycja dla osób otwartych na nowoczesny design, ceniących sobie styl i klasę we wnętrzach. To forma nowoczesnych samoprzylepnych tapet, które mają jakieś wyraźne przesłanie. Dzięki nim pomieszczenia stają się bardziej eleganckie i efektowne. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim domu, to fototapeta na pewno ci w tym pomoże.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu