Pokazuje 1 - 30 z 205 elementów

Fototapety zwierzęta

Aranżacja domu, wewnętrzny wystrój mieszkania, dopasowanie mebli, podłóg, koloru ścian to bardzo ważne aspekty poczucia komfortu i odprężenia we własnym mieszkaniu. W poszukiwaniu pomysłu na urozmaicenie klasycznego, wręcz nudnego wnętrza warto sięgnąć po tapety. Zwierzęta to jeden z najchętniej wybieranych motywów — nie tylko przez miłośników fauny. W ostatnim czasie modne są wzory nawiązujące do przyrody i zwierząt. Tapety misie koala, ptaki czy mieszkańcy lasu doskonale wpisują się w te trendy. Ich wizerunki ozdobiły nasze tapety. Ze zwierzątkami na pewno zaprzyjaźnią się najmłodsi. W naszej ofercie jest wiele wersji dekoracji ściennych stworzonych właśnie z myślą o dzieciach.

Dzięki dobrze dobranemu stylowi, odpowiednio ułożonym meblom, idealnie dobranym barwom pomieszczenie może spełniać określony charakter oraz dawać poczucie zadowolenia i spokoju. Ostatnio bardzo popularnymi stały się różnego rodzaju tapety, wielkie obrazy, malowane zdobienia, a także fototapety. Fototapety samoprzylepne to pewnego rodzaju tapety, które mają na wierzchniej stronie nadrukowany pożądany motyw. Są to wyroby poligraficzne, zwane również fotografią wielkoformatową. Początkowo fototapety przedstawiały motywy krajobrazów, plaż czy wodospadów. Wraz z postępem oraz coraz bardziej odważną modą powiększyła się paleta wzorów.

Obecnie można zamówić tapetę z własnym unikalnym i niepowtarzalnym motywem. Bardzo dobrze prezentującymi się fotografiami wielkogabarytowymi są fototapety samoprzylepne ze zwierzętami. Rodzaj fototapety, jej aplikacja, materiał i wielkość dobierane są indywidualnie do predyspozycji użytkownika. Tapety samoprzylepne zwierzęta - to prosty i niebanalny sposób upiększenia wnętrza pomieszczenia. Łatwość naniesienia tapety samoprzylepnej na ścianę sprawia, że cały zabieg jest szybki, prosty i przyjemny, a tapeta długo i efektownie prezentuje się na wybranym obiekcie. 

Designerskie fototapety samoprzylepne zwierzęta

Samoprzylepne fototapety na ścianę zwierzęta w charakterystyczny i unikalny sposób dekorują pomieszczenie. Wśród wzorów można wybrać różne kolorystyki, motywy, wielkość oraz charakter obrazu przedstawiającego zwierzęta. Tapety powstają z wykorzystaniem coraz nowszych technologii nadruku. To pozwala oddać wrażenie obrazu 3d, a odbiorca może poczuć się jakby był wśród fauny i flory. Tapetę można dobrać do tonu pomieszczenia oraz podkreślić jego styl. Designerskie wzornictwo sprawia, że całość pomieszczenia jest nowoczesna, dynamiczna i odmieniona — to zasługa tapety ze zwierzętami. Jest to wyjątkowy dodatek do każdego pomieszczenia, który uzupełni wystrój, a przebywanie w danym wnętrzu, gdzie znajduje się fototapeta zwierzęta stanie się przyjemne i odprężające. 

Coś dla miłośników ściennych tapet ze zwierzętami

Tapety samoprzylepne ze zwierzętami przybliżają człowieka do natury, pozwalają w prosty sposób wtopić się w środowisko zwierząt domowych takich jak psy, koty, króliki, jak również dzikich, leśnych czy egzotycznych. Atmosfera panująca w tego rodzaju zaaranżowanym pomieszczeniu pozwala poczuć się swobodnie oraz blisko środowiska. Miłośnicy natury mogą poczuć się swobodnie i odprężająco, zbliżając się w ten sposób do naturalnego środowiska. Tapety zwierzaki mogą być wykorzystane na jednej ze ścian, jak również zdobić większość powierzchni. Należy jednak zadbać o to, by wnętrze nie było przytłaczające i nie sprawiało wrażenia zamkniętej klatki. Tapety ze zwierzętami można zaproponować dzieciom jak i osobom dorosłym, do każdego rodzaju pomieszczeń.

Niektóre nasze tapety przedstawiają dzikie zwierzęta, inne koncentrują się na tych, które można spotkać w Polsce. Różnią się nie tylko motywem przewodnim, ale też sposobem wykonania. Proponujemy zarówno klasyczne tapety zwierzaki, jak również abstrakcyjne wzory, bogato zdobione. Niekiedy na pierwszy rzut oka, trudno określić, co przedstawiają.

Tapety ze wzorem w zwierzęta mogą służyć, jako wystrój młodzieżowego pokoju, jak również sklepu, biura czy innego pomieszczenia służbowego. Samoprzylepne tapety dobierane są na wymiar, a motyw wybranego zwierzęcia prezentuje się doskonale i zapewnia unikalny wygląd pomieszczenia. Dzięki wykorzystaniu fototapety ze zwierzętami charakter pomieszczenia staje się przyjazny i spokojny.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu