Pokazuje 1 - 30 z 96 elementów

Fototapety Industrialne

Amerykanie zamieszkujący poprzemysłowe obiekty zaadaptowane na apartamenty byli pierwszymi, którzy odkryli klimatyczny styl industrialny. Tapeta pozwoli Ci wykreować oryginalną przestrzeń – nawet, jeśli nie mieszkasz w przestronnym lofcie, tylko jesteś właścicielem M2 w bloku z wielkiej płyty.

Ciekawa aranżacja wnętrz jest trudną sztuką i wymaga od dekoratora wyczucia smaku, kreatywności oraz odwagi, by przełamywać utarte schematy. Ciekawym pomysłem na zagospodarowanie ścian są fototapety samoprzylepne industrialne. Fototapety znowu wkradają się w łaski dekoratorów i to nie bez powodu, są po prostu na nowo modne i pożądane przez klientów.

Czym wyróżnia się fototapeta industrialna? Przedstawia motywy inspirowane codziennością — architekturę polskich miast, rośliny lub zwierzęta. Dzięki głębi kolorów oraz kontrastom świetnie pasuje do ścian wykonanych z imitacji cegieł oraz mebli z metalu i drewna. Razem z nim obrazy industrialne pokrywające przestrzeń od podłogi do sufitu prezentują się szykownie i oryginalnie.

Dzięki postępowi w technologii druku wielkoformatowego współczesne tapety cieszą oko żywymi barwami, głębokimi kontrastami i niespotykaną dotychczas szczegółowości i precyzją. Tym samym chętnie oglądamy tapety industrialne na ścianach w obiektach gastronomicznych, biurach, ale także w naszych prywatnych salonach.

Industrialne tapety ścienne

Tapety ścienne industrialne od zawsze cieszyły odbiorcę swym urokiem, surowością i bijącą z niej mocą przekazu. W dobrze zaaranżowanym pomieszczeniu fototapeta stanowi niesamowity dodatek i nadaje głębi i perspektywy całemu wnętrzu. Jeśli jeszcze ustawimy w odpowiedni sposób oświetlenie i dodamy kilka luster i akcentów, łatwo zatracić się w takim spektakularnym wnętrzu. Tapety oczywiście możemy zakładać w tradycyjny sposób na dobrze przygotowanej do tego wcześniej ścianie, ale możemy również skorzystać z o wiele przyjemniejszych w montażu tapet samoprzylepnych.

Samoprzylepne tapety industrialne są świetną propozycją dla tych, którzy sami chcą spróbować swoich sił w sztuce tapetowania, lecz nie czują się zbyt pewnie w kwestii technicznej związanej z tradycyjnym nakładaniu kleju, lub dla tych, którzy cenią sobie wygodę i szybkość pracy z materiałem.

Samoprzylepne fototapety industrialne

Fototapety ścienne samoprzylepne industrialne to świetna propozycja zarówno na wnętrze użytku publicznego jak, restaurację, gabinet lub biuro, ale także doskonały pomysł na aranżacje salonu w nowoczesnym, surowym stylu. Zaleca się oczywiście posiadanie jak najlepiej przygotowanej do tego powierzchni. Ściany powinny być idealnie równe, gładkie i pozbawione niedoskonałości. Ale wiadomo nie od dzisiaj, że wszelakie tapety są też świetną metodą na szybki remont i maskowanie drobnych pęknięć i niedoskonałości ścian. Jeśli zależy nam na natychmiastowym efekcie oraz na pominięcie etapu przygotowania mokrego ścian za pomocą szpachli, fototapeta to świetne rozwiązanie. Samoprzylepne fototapety industrialne, jak i ich tradycyjne odmiany na klej do samodzielnego aplikowania, są dostępne w szeregu różnych stylów i kolorystykach. Niezależnie od tego, czy interesuje nas nadanie ścianą struktury i wyglądu panelu betonowego, stalowej szczotkowanej ściany, rdzy, czy raczej chcemy stworzyć wnętrze ze ścianą zdominowaną przez piękny widok na miasto nocą, rozświetlone ulice, lub na przykład dworzec centralny, każdy odnajdzie coś dla siebie.

Poprzemysłowy klimat jest na tyle atrakcyjny, że znajduje zastosowanie w domach i biurach. Fototapeta industrialna pomoże Ci optycznie powiększyć nawet niewielki metraż, a także sprawić, że wnętrze będzie przytulne, lecz gustownie wykończone.
Zachowaj oszczędność w dodatkach. Wiszące nonszalancko kable czy pozornie gołe żarówki w zestawieniu z klimatyczną tapetą industrialną to kwintesencja modnego i ergonomicznego wnętrza.

Reasumując, jeśli zależy nam na ciekawym i modnym wnętrzu na czasie, warto zastanowić się nad wytapetowanie ściany fototapetą o motywie industrialnym. Fototapety dają zachwycający efekt i dowolność w aranżacji reszty wnętrza pod ton nadany przez wybraną specjalnie przez nas ilustrację. Dodatkowo praca z tapetą jest szybka i przystępna nawet dla kogoś, kto nie miał wcześniej nigdy styczności z tapetowaniem.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu