Pokazuje 1 - 30 z 94 elementów

Fototapety Retro

Fototapety ścienne retro to produkty wysokiej klasy, które powstały z myślą o najbardziej wymagających osobach. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie materiały, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Innowacyjne technologie zapewniają również wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia. Jest to inwestycja na długie lata. Proponowane fototapety są samoprzylepne, co oznacza, że jedna strona jest fabrycznie pokryta klejem. To rozwiązanie niezwykle wygodne, dzięki któremu proces tapetowania przebiegnie szybko i bezproblemowo. Nie potrzebujemy do tego specjalnych umiejętności, czy też akcesoriów. Jest to więc rozwiązanie tańsze, niż tradycyjne tapety. Fototapety retro samoprzylepne możemy umieścić nie tylko na ścianie, ale również na innych gładkich powierzchniach np. szkle, frontach meblowych. Istotne jest jednak to, aby przed naklejeniem tapety dokładnie oczyścić powłokę, na której będzie się ona znajdować. Musimy usunąć nie tylko zanieczyszczenia stałe, ale również plamy tłuszczu i inne zabrudzenia.

Samoprzylepne fototapety retro

Samoprzylepne fototapety retro to prosty sposób na to, aby odmienić charakter danego wnętrza. Są to wzory niezwykle wyraziste, które nawiązują do szalonych lat 70-tych. Wbrew pozorom pasują one nie tylko do aranżacji vintage. Coraz częściej motywy retro można spotkać w nowoczesnych mieszkaniach. Jest to świetna opcja, jeśli chcemy przełamać monochromatyczne wnętrza. Z pewnością retro fototapeta będzie stanowić centralny punkt każdego pomieszczenia. Styl retro zachwyca swoją różnorodnością. Można tutaj zaobserwować śmiałe łączenie barw, czy też wzorów. W tym temacie nie ma niemal żadnych ograniczeń. Wielkim plusem jest to, że fototapety samoprzylepne retro mogą każdego dnia wprawić nas w dobry nastrój. Bez problemu znajdziemy motywy, które rozbudzą naszą wyobraźnię. Fototapeta skutecznie zastąpi nam klasyczny obraz. Możemy umieścić ją w salonie, jadalni, sypialni, pokoju dziecięcym, czy też gabinecie. Wszystko zależy od naszych osobistych upodobań. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. 

Tapety w stylu retro

Tapety ścienne retro będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę, jeśli chcemy stworzyć wnętrz efektowne, a zarazem niebanalne. Należy wspomnieć, że oferowane produkty są przyjazne środowisku naturalnemu. Są to wyłącznie tworzywa bezzapachowe i antyalergiczne. Certyfikowane tworzywa nie niosą za sobą niemal żadnego ryzyka. Warto również wspomnieć o nasyconych i wyrazistych kolorach. Nie blakną one pod wpływem promieniowania słonecznego. Bez obaw możemy umieścić je w nasłonecznionych pomieszczeniach. Tapetę samoprzylepną retro możemy nakleić w ciągu kilkunastu minut. Odmienimy nasze mieszkanie bez konieczności remontu. Nie jest to również duża inwestycja. Zaletą jest fakt, że za pomocą samoprzylepnej tapety ściennej retro możemy ukryć drobne niedoskonałości ściany. Czyszczenie fototapety jest bardzo proste i szybkie. Najlepiej stosować do tego suchą i delikatną ściereczkę. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że jej powierzchnia nie uszkodzi fototapety. Polecanym materiałem do czyszczenia jest mikrofibra.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu