Lista produktów autora: Projekt Bałtyk


Projekt Bałtyk: zdjęcia, grafiki z lotu ptaka


Szukasz dekoracji, które pokazują Bałtyk z różnych perspektyw? Polskie krajobrazy są naprawdę piękne, a dzięki WallColors mogą teraz ozdobić ściany Twojego domu w formie fototapet. Niektóre z nich przedstawiają Morze Bałtyckie z lotu ptaka, inne skupiają się na ukazywaniu bogactwa architektury, które można znaleźć na polskim Wybrzeżu, a część to widok na plażę zastawioną kolorowymi parawanami. Projekt Bałtyk to niezwykła kolekcja zdjęć lotniczych. Niezwykła, bo poza świetnym warsztatem fotograficznym Ra2nskiego, widać w nim Bałtyk z perspektywy lotu ptaka. Chcesz wiedzieć jakie obrazy tapety i fototapety możesz mieć w swoim domu? Sprawdź nasze propozycje. Pamiętaj, że niezależnie od tego na co postawisz: tapetę, fototapetę, obraz czy plakat – dostarczymy Ci najwyższej jakości wydruk, który będzie przyjazny dla Ciebie i środowiska. 


Tapety przedstawiające Bałtyk – WallCollors


Nie wszyscy wiedzą, jak wygląda zamarznięty Bałtyk czy morze, które dopiero uspokoiło wzburzone fale po sztormie. Na naszych fotografiach zostały uchwycone nieznane i mało popularne kadry pokazujące plażę zastawioną parawanami i kolorowymi parasolami oraz wielobarwny Bałtyk z lotu ptaka.


Projekt Bałtyk to fauna i flora – znajdziesz u nas mewy bałtyckie, tak realistyczne i pięknie uchwycone, że niemal usłyszysz ich nawoływania! Proponujemy tapety przedstawiające ptaki Bałtyku, lasy porastające Mierzeję Wiślaną, zatoki, porty oraz miasta, takie jak Gdańsk czy Kołobrzeg. Projekt Bałtyk to wiele niezwykłych ujęć, które w dużym formacie wprost zapierają dech w piersiach.


Zamarznięty Bałtyk wygląda równie efektownie, jak w pozostałych porach roku. Pływające kry, zimowa plaża, śnieg zalegający w portowych miastach – to niezwykłe krajobrazy, które rzadko kiedy można podziwiać na żywo. Warto więc umieścić je na ścianie w swoim salonie, gabinecie lub sypialni. Ptaki Bałtyku, podobnie jak tutejsze widoki wzbudzają zachwyt, ale też koją i pomagają w wyciszeniu się.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 559 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 559 elementów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu