Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Ramki na Plakaty, ramki do plakatów

Ramy do plakatów to dział stworzony dla osób które, poszukują kompleksowego podejścia do klienta. Firma wallcolors oprócz możliwości zakupu plakatów na dwóch niesamowitych podłożach daje Ci możliwość zakupu ramki na plakaty które spełnią największe wymagania. Dopasuj ramę plakatową do swojego zamówienia. Możesz wybrać ramy drewniane lub ramy aluminiowe w sześciu wersjach kolorystycznych.

Każde wnętrze zyskuje na gustownych dekoracjach, np. w formie oryginalnych wydruków, przedstawiających zapierające dech w piersiach krajobrazy. Plakat wymaga jednak odpowiedniego obramowania - poza wydrukami zdjęć w wysokiej rozdzielczości, w formie tapet oraz plakatów, proponujemy również eleganckie ramy do plakatów. Stanowią one nie tylko zabezpieczenie dla obrazu oraz znakomicie go eksponują, ale także umożliwiają szybki montaż oraz aranżowanie spójnych kompozycji składających się z kilku wydruków. Zestawione ze sobą ramy na plakaty różnej wielkości, pozwolą stworzyć niepowtarzalną galerię, pełniącą funkcję centralnej dekoracji w pokoju.

Wysoka jakość ramek do plakatów

Proponujemy wysokiej jakości ramki do plakatów, wykonane z różnych materiałów, takich jak aluminium czy naturalne drewno. Każda rama na plakat dostępna w naszej ofercie, składa się z ozdobnego profilu - wykonanego w drewnie lub z aluminium, płyty hdf, wytrzymałej zawieszki, blaszek zaciskowych oraz przeźroczystego frontu wykonanego z antyrefleksyjnej plexi. Wszystkie te elementy składają się na wytrzymałą konstrukcję, pozwalającą jak najlepiej wyeksponować wybrany plakat. Poszczególne modele ram dostępne są w wielu różnych wymiarach, które bez trudu można dobrać do formatów oferowanych przez nas wydruków i plakatów. Ramka na plakat mierzona jest od środka, co oznacza, że jej wymiary odnoszą się do długości krawędzi wewnątrz obramowania. Dzięki temu, dobierając ramki aluminiowe do plakatów, nie trzeba obawiać się o zasłonięcie części wydruku linią obramowania - odpowiednio dopasowany plakat jest widoczny w całości i doskonale koresponduje ze stylem ramy.

Ramki aluminiowe i drewniane do plakatów

Dodatki odmieniają pomieszczenie, nadając mu niepowtarzalny klimat. Elegancka rama sprawia, że plakaty przypominają bardziej kosztowne dzieła sztuki, niż zwykłe, kolorowe wydruki. Szeroki wybór dostępnych modeli sprawia, że ramy na plakaty, mogą być dobrane do wystroju wnętrza kierując się ich formą i kolorem. Sekretem tworzenia oryginalnych, “charakternych” wnętrz, jest dbałość o detale. Ramy aluminiowe do plakatów prezentują się lekko oraz nowocześnie, wpasowując się w minimalistyczny charakter pomieszczeń utrzymanych w industrialnym stylu. Nie oznacza to jednak, że jedynie metalowe elementy mogą nadać przestrzeni świeżości - oferowane przez nas ramki drewniane do plakatów, posiadają obramowanie wykonane z listwy o szerokości 20 mm. Neutralne warianty kolorystyczne, widoczna faktura drewna oraz oszczędny design, idealnie wpisują się w cechy stylu skandynawskiego.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów