Pokazuje 1 - 30 z 205 elementów

Obrazy na płótnie morze bałtyckie

Zdjęcia przez niektórych definiowane są jako nowoczesna forma obrazu. Z wallcolors to prawda. Dzięki współpracy z Ra2nskim oferujemy Ci piękne obrazy Bałtyku, widziane z lotu ptaka. Jeżeli tak jak my jesteś miłośnikiem dekorowania swoich wnętrz obrazami w ramach, zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy. Być może uda Ci się odnaleźć panoramę miasta w którym spędzałeś niedawne wakacje? Władysławowo, Kuźnica, Hel, a może bliżej środkowej części wybrzeża – Kołobrzeg?Jeżeli chodzi o duże miasta, to obrazy na płótnie przedstawiające Gdańsk i całe Trójmiasto cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Wybierają je ci, którzy chcą wyruszyć w sentymentalną podróż do lat młodości, jak również ci okazujący przywiązanie do rodzinnego miasta. Każdy obraz — morze, plaża, miejscowości zlokalizowane na Wybrzeżu to świetny sposób na personalizację wnętrz mieszkalnych oraz użytkowych.

Obraz na płótnie — ładne widoki

Każde wnętrze, nawet te utrzymane w stonowanej kolorystyce i oszczędne w formie nabierze zupełnie nowego charakteru, gdy znajdą się w nich obrazy. Morze oraz związane z nim motywy to częsty wybór osób, które kochają naturę. Jednak obrazy z morzem to również inne nadruki — przedstawiające porty, terminale, strefy przemysłowe.

W kategorii „obrazy morskie” znajdziesz:

* obrazy Morze Bałtyckie — spokojna tafla lub spiętrzone fale,

* morskie obrazy przedstawiające faunę i florę Wybrzeża,

* miasta widziane z lotu ptaka,

* zabytki i atrakcje turystyczne,

* plaże i lasy.

Wszystkie odznaczają się doskonałym kadrowaniem i najwyższą jakością zadruku.

Solidny obraz Morze Bałtyckie

W naszej ofercie, obok tapet i plakatów, znajdziesz też klasykę gatunku, czyli solidne obrazy na płótnie. Morze przedstawione na takiej powierzchni nabiera głębi i nieco trójwymiarowej formy. Nadruk nanoszony jest na płótno malarskie klasy premium. Canvas w tej wersji naciągane jest na drewniane krosno. I gotowe — obrazy morza można wieszać na zawieszce lub kłaść na półce podpierając od tyłu.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu