Pokazuje 1 - 30 z 247 elementów

Kolekcja Ra2nski: perspektywa z lotu ptaka

Każdego dnia śledzimy najnowsze trendy i zwracamy uwagę na nowości. Szukamy nieoczywistych wzorów, zaskakujących pomysłów i pięknych obrazów. Wszystko, aby realizować Wasze najśmielsze pomysły i upiększać Wasze wnętrza. Tym razem postawiliśmy na sztukę. Sztukę w wykonaniu Wojtka Radwańskiego tworzącego pod pseudonimem Ra2nski. Obok tych zdjęć nie da się przejść obojętnie. Zachwycają każdego, kto je zobaczył. Z pewnością Was również oczarują.

Perspektywa – Ruda Śląska na dekoracjach ściennych

Dobierając dodatki dekoracyjne do wnętrz, warto zdecydować się na ozdoby, które przywołują miłe wspomnienia. Mogą to być osobiście zrobione zdjęcia oprawione w ramy lub nieco bardziej wyraziste akcenty, takie jak plakaty, obrazy czy fototapety.

W kolekcji Ra2nski znajdziecie niesamowite ujęcia Śląska zrobione z perspektywy z lotu ptaka. Artysta uwiecznił na nich najbardziej charakterystyczne miejsca, budynki i symbole, które kojarzą się z Katowicami, Chorzowem czy Rudą Śląską. Miasta te mają swój niepowtarzany klimat, a Ra2nski w swoich pracach pokazał je z niespotykanej strony. W wallcolors znajdziesz wiele dekoracji ściennych z autorskiej kolekcji Radwańskiego, w tym:

* plakaty z perspektywy z lotu ptaka,

* obrazy z uwiecznioną architekturą Śląska,

* zdjęcia przedstawiające najważniejsze symbole aglomeracji śląskiej,

* naklejki na stoliki z Chorzowem z lotu ptaka czy lasami w Dąbrowie Górniczej.

Takie dekoracje są w stanie ożywić każdą przestrzeń i nadać jej osobistego charakteru. Szczególnie przypadną do gustu osobom, które są związane ze Śląskiem lub fascynują się niezwykłym krajobrazem i architekturą tych terenów.

Spodek Katowice z lotu ptaka oraz niezwykła przyroda

Autor w swojej twórczości umiejętnie łączy ze sobą przeciwstawne elementy. Przykładem tego może być plakat przestawiający autostradę do Bytomia otoczoną kopalnianymi hałdami z naturalnym krajobrazem. Na uwagę zasługuje także Chorzów z lotu ptaka oraz inne ciekawe miejsca charakterystyczne dla Śląska.

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji dekoracji, za pomocą których urozmaicicie wnętrze o nieszablonowe dodatki. Perspektywa Rudy Śląskiej lub Spodek Katowice zdobiący ścianę sprawią, że wnętrze będzie zachwycać i budzić miłe wspomnienia.

Czytaj więcej na blogu

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu