Pokazuje 1 - 30 z 100 elementów

Plakaty ze zdjęć Ra2nski'ego

Trafiłeś tutaj, bo podobają Ci się zdjęcia lotnicze. Z myślą o Tobie, nawiązaliśmy współpracę z mistrzem fotografii lotniczejRa2nskim. Zamów plakat z widokiem na Stadion Śląski, jeżeli bliska jest Ci piłka nożna. Dla zwolenników natury mamy w ofercie plakaty z naturą. Wystarczy, że znajdziesz najbardziej pasujący do Twojego wnętrza wzór, a wallcolors zajmie się wydrukiem plakatu. Dzięki użyciu ekologicznych farb, plakat ze zdjęcia będzie mógł wisieć nawet w pokoju dziecięcym.

Foto plakat ze zdjęcia – stylowe i klimatyczne dekoracje

Wojtek Radwański to artysta, który, który w swoich pracach dużo uwagi przykłada do detali. Specjalizuje się w fotografiach robionych z perspektywy lotu ptaka. Ukazuje w ten sposób pozornie zwyczajne miejsca w niesamowity sposób. Takie właśnie są plakaty ze zdjęć, na których została uwieczniona architektura, infrastruktura miejska oraz natura i krajobrazy.

W ofercie wallcolors znajdziesz propozycje dekoracji, które będą pasowały do każdego wnętrza oraz Twoich preferencji. Możemy Ci zaoferować plakaty fotograficzne przedstawiające:

* osiedla śląskich miast,

* szlaki komunikacyjne,

* krajobrazy,

* cztery pory roku uwiecznione na zdjęciach,

* naturę,

* lasy, pola i zagajniki,

* odpowiednio wykadrowane, pojedyncze elementy przyrody i architektury.

Jeżeli chodzi o zdjęcie, plakat może być utrzymany w dowolnej kolorystyce. W kolekcji autora dostępnych jest wiele fotografii, które zapierają dech w piersiach i wprowadzą do Twojego mieszkania niepowtarzalny klimat.

Plakat ze zdjęcia – fotografie do każdego wnętrza

Od dłuższego czasu w branży wnętrzarskiej prym wiedzie styl minimalistyczny. Charakteryzuje się on prostotą i surowością, co da się również zauważyć w oszczędnych dekoracjach. W takich miejscach idealnie sprawdzą się plakaty ze zdjęcia, które urozmaicą wnętrze nienachalną formą. Dekoracje przedstawiające fotografie z perspektywy lotu ptaka, sprawdzą się także w mieszkaniach urządzonych w stylu klasycznym, a nawet w biurach czy hotelach.

W wallcolors możesz zamówić plakaty Wojtka Radwańskiego w różnym rozmiarze. Zapraszamy do zakupu!

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu