Pokazuje 1 - 30 z 42 elementów

Kolekcja Kosmos: grafiki na ścianie w pokoju

Kosmos. Niezbadany, każdego dnia i nocy odkrywający przed nami swoje piękno. Czym jest dla Ciebie? Piękną błękitno-fioletową mgławicą, a może srebrzystym księżycem w pełni? Zamknij kawałek galaktyki w swoim domu i wpatruj się w jego głębię, kiedy tylko zechcesz. Możesz na przykład stworzyć kolekcję planet układu słonecznego w kolorowych ramkach w pokoju młodego odkrywcy. Wybrać grafikę z kosmosem i drogą mleczną lub wpatrywać się w srebrzyste niebo na plakacie w swoim gabinecie. A może wolisz marsjański krajobraz w formie fototapety na ścianie w pokoju? Zastanów się, który kawałek kosmosu jest dla Ciebie.

Niesamowity kosmos – sposób na niebanalny wystrój

Kosmiczne dodatki kojarzą się głównie z sypialnią dziecięcą lub pokojem pasjonata galaktyki. Coraz więcej osób przekonuje się jednak, że kosmos może być ciekawym motywem przewodnim w aranżacji wnętrz. Nie oznacza to, że musisz wystylizować cały pokój na wzór odległej planety, gdyż za pomocą kolekcji kosmos stworzysz niebanalny wystrój. Wystarczy, że urozmaicisz pomieszczenie o efektowne dodatki, dzięki czemu uzyskasz ciekawy efekt i ożywisz nudną aranżację.

Wśród propozycji dostępnych na wallcolors znajdziesz niesamowity kosmos w formie:

* plakatów,

* grafik,

* naklejek,

* obrazów,

* tapet.

Takie dekoracje to nie tylko modny dodatek do wnętrz, ale także świetny prezent dla miłośnika kosmosu. Ucieszy się z nich również fan sagi o gwiezdnych wojownikach i pasjonat astronomii.

Kosmos na ścianie i nie tylko

W naszej ofercie dostępne są ozdoby, które urozmaicą nie tylko wygląd ścian, ale także innego wyposażenia. Przykładem może być grafika kosmos w formie naklejki. Możesz ją przykleić na meble lub na każdą płaską powierzchnię i stworzyć niesamowity efekt. Takie aplikacje pokryte są warstwą laminatu, dlatego nie niszczą się i są łatwe w utrzymaniu czystości. W jaki jeszcze sposób możesz zaprojektować kosmos w pokoju? Wykorzystaj plakat albo tapetę w realistycznym wzorem galaktyki lub drogi mlecznej. Jeżeli wolisz subtelniejsze nawiązanie do wszechświata, zdecyduj się na dekoracje z motywem astronauty lub statku kosmicznego.

Skorzystaj z naszej oferty i stwórz kosmos na ścianie dzięki naszym dodatkom do wnętrz.

Czytaj więcej na blogu

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu