Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Plakaty Kosmos na ścianie

Pamiętasz, jak kiedyś nad łóżkiem w swoim pokoju wieszałeś plakaty? Niestety były delikatne, z cienkiego papieru, łatwo mogły się podrzeć i niestety szybko traciły kolor. Przywróć te wspomnienia, ale w najlepszej jakości. Postaw na trwałe i przygotowane z najwyższą starannością dekoracje ścienne od wallcolors. Z nami odnajdziesz swój ulubiony motyw przewodni. Od Ciebie zależy na co postawisz – krajobraz, motyw owocowy, abstrakcję czy kosmos? Plakat w takim wydaniu zachwyci każdego, kto lubi marzyć o dalekich podróżach i otaczać się niebanalnymi akcesoriami odzwierciedlającymi jego pasję.

Być może szukasz inspiracji nie tylko do swej sypialni. Plakaty oprawione w ramkę to piękna dekoracja każdego wnętrza. Sprawdź jaki wzór będzie pasował na przykład do pokoju Twojego dziecka. Zastanawiasz się czy to dobry pomysł? Gwarantujemy, że do produkcji naszych plakatów wykorzystujemy tylko ekologiczne i bezpiecznie dla zdrowia farby. Już wiesz który z nich wybierzesz?

Plakat o kosmosie

Zastanawiasz się, w jaki sposób ozdobić swoje biuro lub mieszkanie? Postaw na plakat! Kosmos to bardzo modny motyw, który od pewnego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem w aranżacji wnętrz. Nic dziwnego! To tematyka, która elektryzuje i od lat wzbudza ogromne emocje. W Twoim domu plakat kosmosu na pewno będzie prezentował się efektownie.

Bez względu na to, czy lubisz styl industrialny, nowoczesny czy glamour. W doborze dodatków pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Kosmos? Plakaty inspirowane Drogą Mleczną czy Układem Słonecznym to oryginalny akcent pasujący do wszystkich modnych obecnie nurtów. A jeśli chcesz mocniej zaakcentować ten element ozdobny postaw na kilka plakatów. Kosmos w formie mozaiki wygląda spektakularnie, podobnie jak kosmos na ścianie w formie tapety.

Plakat kosmos dla dzieci

Wiadomo nie od dziś, że największymi miłośnikami dalekich i tajemniczych podróży są najmłodsi. Dlatego specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy piękne plakaty dla dzieci. Kosmos, galaktyki, planety i astronauta. Plakat, który wybierzesz dla swojej pociechy nie tylko ozdobi wnętrze. To często początek nowej, fascynującej pasji, którą warto rozwijać już u kilkulatka.

Kto wie, być może również dorosłych zainteresują gwiazdy i całą rodzinę połączy wspólne hobby, jakim jest kosmos? Plakaty to nie tylko dekoracja, ale też wspaniała rozrywka.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu