Pokazuje 1 - 30 z 864 elementów

Fotoplakaty

Gładka świecąca struktura sprawia, że wydruk nabiera jeszcze większej głębi kolorów i idealnie imituje odbitki fotograficzne. Fotoplakat na ścianę znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie liczy się design i najwyższa jakość plakatów. Wystarczy wybrać swój ulubiony wzór i dopasować do fotoplakatu ramę drewnianą lub aluminiową w 6 wersjach kolorystycznych.

Oryginalne fotoplakaty na ścianę

Na oryginalny fotoplakat składają się dwa elementy - wysokiej jakości papier oraz naniesione na jego powierzchnię zjawiskowe zdjęcie w wysokiej rozdzielczości. To efektowny element dekoracyjny, dopełniający aranżację niemal każdej przestrzeni,  a przy tym bardzo łatwy do zakomponowania. Proponujemy zgromadzone w naszej bazie zdjęcia oraz grafiki, w formie ekskluzywnie prezentujących się wydruków znakomitej jakości. Fotoplakaty w znakomitym gatunku, dostępne są w wielu różnych formatach, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Poza galerią, znakomitym wyborem jest także wybór jednego, dużego plakatu, który będzie stanowił główną dekorację w pomieszczeniu. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone. Tworząc nasze fotoplakaty, dobraliśmy specjalny rodzaj papieru, odznaczający się wysoką gramaturą, nieskazitelnie gładką powierzchnią i zachwycającym połyskiem - połączenie tych cech pozwala otrzymać elegancką ozdobę, idealną na ściany w pokoju dziennym, sypialni czy gabinecie. Faktura papieru sprawia, że wydrukowana grafika nabiera życia oraz niespotykanej głębi, a finalny produkt przywodzi na myśl fotograficzną odbitkę.  

FotoPlakaty wysokiej jakości

Decydując się na stylowe przyozdobienie swoich ścian przy pomocy pięknie prezentujących się wydruków, warto wziąć pod uwagę właśnie fotoplakaty. Struktura papieru o gramaturze 220gsm, daje efekt bardzo kosztownego, a przy tym jest trwalsza niż w przypadku standardowych plakatów. Grafika prezentuje się wyjątkowo elegancko, a w zestawieniu z odpowiednią ramą, całość od razu staje się zwracającym uwagę, centralnym punktem w zaaranżowanym wnętrzu. Oprawiony fotoplakat to również znakomity pomysł na prezent - wysoka jakość wykonania oraz niepowtarzalny design, tworzą wspólnie niebagatelną całość, wobec której nie można przejść obojętnie. Pomieszczenie nie musi być przepełnione dekoracjami, wystarczy dopasowany do wystroju fotoplakat, który będzie komponował się z zastosowaną we wnętrzu paletą barw. Dodatek może równie dobrze stanowić pojedynczą, barwną plamę, decydującą o charakterze panującym w danym pokoju - decyzja należy do Ciebie. Polecamy wysokiej jakości fotoplakaty - zamówione wydruki docinamy zależnie od wybranego formatu. Warto zdecydować się także na pasującą do wydruku ramę. Zabezpieczony ramą plakat, będzie zdobił pomieszczenie przez bardzo długi czas - warstwa antyrefleksyjnej plexi, zapobiegnie płowieniu grafiki, znakomicie prezentując przy tym każdy jej detal.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów