O kolekcji bałtyk

O kolekcji bałtyk

Twój własny Bałtyk

Projekt Bałtyk to niezwykła kolekcja zdjęć lotniczych. Niezwykła, bo poza świetnym warsztatem fotograficznym Ra2nskiego, widać w nim Bałtyk z perspektywy lotu ptaka. Chcesz wiedzieć jakie obrazy tapety i fototapety możesz mieć w swoim domu? Sprawdź nasze propozycje. Pamiętaj, że niezależnie od tego na co postawisz: tapetę, fototapetę, obraz czy plakat – dostarczymy Ci najwyższej jakości wydruk, który będzie przyjazny dla Ciebie i środowiska.

Bałtyk z lotu ptaka

Jeżeli kochasz morze i chciałbyś zamknąć jego kawałek we własnym domu wybierz tapetę, plakat lub obraz od wallcolors.pl. Możesz na przykład zdecydować się na fototapetę z falochronem, która ozdobi wnętrze Twojego pokoju. Możesz stworzyć własną galerię zdjęć z nad morza. Obrazy w kolorowych ramkach, będą przepięknie zdobić Twoją ścianę, ale także przypomną wakacyjne chwile beztroski. Nie zapominaj o naklejkach. Dzięki nim w łatwy sposób ozdobisz swoje meble i inne dekoracyjne elementy. Pamiętaj, dzięki wallcolors Twoja ściana będzie Ci wdzięczna!

Nad morze

Każdy, kto choć raz miał okazję odpoczywać nad polskim morzem, wie jak piękne ono może być. Gra świateł, malownicze zachody słońca, kolorowe kutry rybackie. Wszystkie te elementy znajdziesz w zdjęciach Ra2nskiego. Na fotografiach często widać to, czego nie dostrzegamy spacerując po plaży. Piękny kontrast między jasnym piaskiem, a zielono-niebieską wodą morską, niesamowite ułożenie falochronów, czy ludzi uprawiających sporty wodne.

Wysłany dnia 2018-07-25 przez Wallcolors 0 413

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Musisz być Zalogowany aby dodać komentarz.

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów