O kolekcji ra2nski

O kolekcji ra2nski

Zmień Perspektywe

Każdego dnia śledzimy najnowsze trendy i zwracamy uwagę na nowości. Szukamy nieoczywistych wzorów, zaskakujących pomysłów i pięknych obrazów. Wszystko, aby realizować Wasze najśmielsze pomysły i upiększać Wasze wnętrza. Tym razem postawiliśmy na sztukę. Sztukę w wykonaniu Wojtka Radwańskiego. Obok tych zdjęć nie da się przejść obojętnie. Zachwycają każdego, kto je zobaczył. Z pewnością Was również oczarują.

Obrazy, plakaty, fototapety

Jednym z motywów przewodnich zdjęć Wojtka Radwańskiego jest Śląsk. Pokazuje zmiany zachodzące w Katowicach i regionie. Łamie stereotypy, fotografując miejsca mniej znane i pokazując je w innym świetle. Dzięki tym właśnie projektom, Ra2nski został zauważony i doceniony. Obraz, plakat, tapety z perspektywy drona pokazują rzeczywistość jakiej nie znamy i nie doświadczamy na co dzień. Teraz możesz mieć je w swoim domu. Z wallcolors Twoja ściana będzie Ci wdzięczna.

Perspektywa

Jak większość fotografów, zaczynał od obserwowania i zamykania w zdjęciach tego co widzi obok siebie. Jednak była to perspektywa widziana oczami człowieka, który twardo stąpa po ulicach i widzi tylko to, co jest w zasięgu jego wzorku. Od wiosny 2015 roku perspektywa Ra2nskiego zmieniła się, zaczął wykonywać zdjęcia dronem i pokazywać świat widziany z lotu ptaka. Właśnie te prace możecie teraz mieć w formie obrazów, plakatów i tapet we własnym mieszkaniu. Obecnie zdjęcia ukazujące świat z perspektywy lotu ptaka są bardzo popularne. Jednak prace Wojtka Radwańskiego są wyjątkowe. Każde zdjęcie jest przemyślane.

Wysłany dnia 2018-07-25 przez Wallcolors 0 365

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Musisz być Zalogowany aby dodać komentarz.

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów