O kolekcji kids

O kolekcji kids

Kolekcja wallcolors dla najmłodszych

Urządzając pokój dziecięcy chcemy, aby był on miejscem zabawy, odpoczynku i wytchnienia po dniu pełnym wrażeń. Długo zastanawiamy się jaką kolorystykę wybrać, które meble będą najbardziej odpowiednie. Jeżeli te dwa etapy masz już za sobą, zastanów się nad dodatkami. Przedstawiamy kolekcję kids x wallcolors autorstwa Olgi Mulicy, dedykowaną najmłodszym. Jak w każdym z naszych projektów, również tym razem możecie wybrane wzory umieścić na ścianie w formie obrazu, plakatu, naklejki lub fototapety.

Każde dziecko lubi zwierzaki

Chyba każdy z nas miał w dzieciństwie ulubioną przytulankę, misia czy bohatera bajki. Najczęściej było nim któreś ze zwierzątek. Jeżeli nie odpowiadają Ci w jaki sposób przedstawiane są plakaty dla dzieci, postaw na oryginalne dzieła Olgi Mulicy. Jej sposób pokazania królika, kota, wilka czy owieczki zachwyci każdego. Te grafiki zdecydowanie wyróżniają się na tle innych popularnych wzorów. Plakaty dostępne są w różnej kolorystyce, tak aby łatwiej dopasować ją do wnętrza pokoju.
Świat robotów i maszyn

Dla młodych wynalazców w kolekcji kids x wallcolors znalazły się niezwykle przyjazne roboty czy rakiety, którymi można podróżować w każdy zakątek kosmosu. Te proste wzory pobudzą wyobraźnię Twojego dziecka. To od Was zależy wybór formatu, w naszej ofercie dostępne są obrazy, naklejki, plakaty (również w ramach) oraz fototapety do pokoju dziecięcego. Ale pamiętajcie - plakat do pokoju dziecka jest zawsze dobrym pomysłem. O przyjaciołach z obrazu na ścianie można tworzyć niezliczone historie, które rozwiną wyobraźnię Twojej pociechy. Pokój dziecka możesz urozmaicić także plakatami z różnorodnymi sentencjami. Pokaż mu od najmłodszych lat, że jest wyjątkowym i najlepszym na świecie dzieckiem. Proste plakaty będą pasować do każdego wnętrza.

Wysłany dnia 2018-07-25 przez Wallcolors 0 194

Zostaw komentarzLeave a Reply

Musisz być Zalogowany aby dodać komentarz.

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów