Grafiki Marcina Kulabko - mocny akcent na ścianę w salonie

Grafiki Marcina Kulabko - mocny akcent na ścianę w salonie

Wykończeniowe szlify w aranżacji wnętrza potrafią zdefiniować panujący w nim styl i charakter. Gładkie, odświeżone ściany to piękna ozdoba sama w sobie, ale dobrze dobrane dekoracje naścienne, jak plakaty czy obrazy, odmieniają chłodne, nowoczesne wnętrze, nadając mu prawdziwie autorskiego charakteru. Artystyczny akcent w pomieszczeniu to nie tylko sposób na ocieplenie ścian, ale na wyrażenie siebie - własnego gustu oraz estetyki. Oryginalne plakaty na ścianę w salonie - takie jak niepowtarzalne grafiki stworzone przez Marcina Kulabko, wprowadzają do wnętrza odrobinę pozytywnego zamieszania, urozmaicając wygląd każdego pokoju. Styl rysownika jest niepodrabialny, dzięki czemu każda grafika epatuje energią i przykuwa oko mnogością detali. To mocny akcent, ale dlaczego by nie wprowadzić do aranżacji odrobiny chaosu?

Mocny akcent na ścianie w salonie - jak dekorować?

Dobierając wyraziste dekoracje - z dużą ilością detali, kolorów czy faktur, warto zapewnić im odpowiednie tło, dzięki któremu odpowiednio wybrzmią. Tutaj rzecz rozbija się o osobiste preferencje w kwestii tego, jak ma prezentować się mieszkanie. Jedni lubują się w stonowanym minimalizmie, a inni z kolei chętnie wybierają nieoczywiste zestawienia kontrastujących ze sobą elementów. Plakaty na ścianę w salonie - nawet tak krzykliwe w formie, jak grafiki autorstwa Marcina Kulabko, można wyeksponować na bardzo wiele sposobów - nadając im nowy kontekst i charakter. Kulabko w swoich pracach zajmuje się tworzeniem nietypowych przedstawień ludzi w zestawieniu z bardzo bogatymi, kolorowymi deseniami. Fani podobnych przedstawień nie muszą obawiać się, że grafika przytłoczy pomieszczenie - wystarczy jedynie podejść z głową do jej zastosowania we wnętrzu i postawić na prostotę.Po pierwsze, plakaty najlepiej prezentują się oprawione. Może wydawać się to oczywiste, ale dodatkowa inwestycja w ramkę, zapewni o niebo lepszy efekt, niż w przypadku przymocowania papieru bezpośrednio do ściany. Po drugie, rama może dokładnie odpowiadać wielkości plakatu, lub też być znacznie większa. Pozostałą przestrzeń zapełni passe-partout - czyli dodatkowe obramowanie, wykonane z kartonu. W ten sposób plakat może “wybrzmieć”, wzory na grafice będą dobrze widoczne i podkreślone, a całość zyska bardzo na elegancji.

Pomysły na wykończenie ściany w salonie

Ściany w salonie można udekorować przy pomocy tapet, ale nie tylko - bardzo dobrze do tego celu nadają się również plakaty, plansze i grafiki. Obrazy na ścianę w salonie zawsze kojarzą się z ponadczasową elegancją oraz stylem, ale nikt nie powiedział, że muszą być to jedynie nieciekawe przedstawienia przyrody, oprawione ciężką, drewnianą ramą. Nowoczesne techniki druku umożliwiają tworzenie oryginalnych obrazów na różnym materiale, jak specjalne tworzywo czy płótno. Nawet najbardziej awangardowa grafika może zostać przeniesiona do Twojego wnętrza. Odwaga w dekorowaniu własnej przestrzeni jest jak najbardziej pożądana. Można stawiać na bezpieczne rozwiązania, dzięki czemu mieszkanie będzie prezentowało się zachęcająco, ale to dopiero ostatnie szlify dodają “to coś”, co sprawia, że wnętrze pozostaje w pamięci na znacznie dłużej.

Plakaty na ścianę: mocny akcent tylko na jednej ścianie

Ilość dekoratorskich sztuczek i trików, jakie można śledzić przez Pinterest, Tumblr czy Instagram wydaje się być niepoliczona. Moda na nowe dodatki sprawia, że poszukiwania inspiracji są znacznie ułatwione. Jednym z trendów ostatnich lat jest tworzenie na ścianach galeryjek, złożonych ze zdjęć, oprawionych grafik, pocztówek czy pamiątek. W tym kontekście plakaty na ścianę w salonie wydają się być znakomitym rozwiązaniem. Jeśli wnętrze wymaga ozdób i nieco personalnego charakteru, warto dobrać wydruki i zestawić je ze sobą, tworząc skomplikowane zestawienie zwracających uwagę grafik. Wprowadza to do pomieszczenia bardzo artystyczny klimat, wizualnie ocieplając pokój. Warto pamiętać, że nie warto się ograniczać - można mieszać ze sobą wymienione powyżej elementy tak, aby opowiadały one historię oraz podkreślały naturę mieszkańców.

Marcin Kulabko to utalentowany twórca, przelewający do swoich prac sporą dawkę energii oraz oryginalnych rozwiązań graficznych. Dla fanów jego twórczości, oryginalne obrazy na ścianę do salonu, pracowni czy gabinetu, to prawdziwa gratka. Prace z pewnością zwrócą również uwagę osób poszukujących świeżych pomysłów na udekorowanie swojej przestrzeni. Zabawa kolorem, kreską i formą, przykuwa wzrok, kontrastując z jednokolorową ścianą. Wystarczy jedna lub kilka podobnych grafik, aby pokój zyskał zupełnie nową aurę. Odważne osoby mogą pokusić się również o inne, oryginalne zakomponowanie podobnych dekoracji. Niech tylko nie będzie nudno! Dekorowanie mieszkania może być świetną zabawą. Wysokiej jakości wydruk pozwoli na jak najlepsze wyeksponowanie wybranej grafiki, dzięki czemu w odpowiednim otoczeniu, plakat, obraz czy plansza może znakomicie dopełnić całość wystroju.

Wysłany dnia 2019-07-29 przez Wallcolors 0 436

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Musisz być Zalogowany aby dodać komentarz.

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów