MATERIAŁY WALLCOLORS

Nasze materiały są tak wyjątkowe, jak każde Twoje zamówienie, dlatego kupując u Nas możesz spać spokojnie i nie martwić się jaka będzie jakość Twojego wymarzonego produktu. Przed wprowadzeniem ich do produkcji, przetestowaliśmy je w każdy możliwy sposób. Sprawdziliśmy nasycenie barw, ścieralność, ewentualną chłonność oraz zmywalność, która jest bardzo istotna dla utrzymania czystości. Zapoznaj się z materiałami wallcolors.

WALLSTICK - Tapeta samoprzylepna

Wallstick to nie materiał - to prawdziwa rewolucja. Samoprzylepna fototapeta najwyższej jakości umożliwiająca wielokrotne użycie oraz szybki montaż. Wallstick został stworzony dla osób które nie posiadają wprawy w montażu, a cenią sobie estetykę i jakość wykonania. Najnowsza technologia sprawia, że fototapeta nadaje się do użytku na każdej płaskiej powierzchni. Nie pozostawia żadnych zabrudzeń na ścianach i co najważniejsze – możesz z łatwością w każdej chwili odkleić i użyć ponownie nawet po długim czasie. Czyszczenie: delikatne czyszczenie mokrą ściereczką bez użycia detergentów.

Co wyróżnia wallstick

Rabat 20%

Materiał samoprzylepny

Wallstick to materiał samoprzylepny, który z łatwością zamontujesz na ścianie. Bez kleju = Bez bałaganu.
darmowa dostawa

100% repozycjonowalny

Znudziła Ci się tapeta na ścianie w salonie? Nie ma problemu ściągnij wydruk ze ściany i przenieś ją do innego pomieszczenia.
bezpłatny sample

Zmywalna powierzchnia

Zabrudziła Ci się tapeta? Zmyj ją delikatnie przy pomocy wilgotnej szmatki.

PROWALL - Tapeta na klej

Tapeta winylowa na podłożu fizelinowym to materiał aplikowany na ścianę przy pomocy kleju. Mocna i odporna na zarysowania z powodzeniem sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu: kuchni, biurze, pokoju dziecięcym, sali konferencyjnej czy nawet łazience. Głównymi zaletami tapety na klej jest wysoka jakość, strukturalna, elastyczna powierzchnia, żywa, realistyczna kolorystyka, odporność na zarysowania oraz łatwość utrzymania fototapety w czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką). W przeciwieństwie do tapety samoprzylepnej, tapety PROWALL nie można wielokrotnie odklejać i przyklejać, jednak raz zamontowana będzie zdobić wnętrze przez długi czas.

CANVAS - Obraz na płótnie

To poliestrowy materiał klasy premium odwzorowujący płótno malarskie. Gotowy produkt naciągany jest na drewniane krosno (identyczne z używanym przez malarzy), co sprawia że dostajesz produkt gotowy do zawieszenia. Dzięki użyciu tego materiału każdy Twój obraz będzie wyglądał jak dzieło sztuki. Czyszczenie: delikatne czyszczenie mokrą ściereczką bez użycia detergentów.

POSTER - Papier plakatowy

Papier plakatowy to idealny stosunek ceny do jakości dla Twojego wnętrza. Najwyższa jakość druku oraz satynowa powłoka sprawia, że jest to materiał bardzo dobrze nadający się do użytku domowego zarówno w ramkach, antyramach, tablicach korkowych czy też Passe-partout. Czyszczenie: delikatne czyszczenie mokrą ściereczką bez użycia detergentów.

FOTOPOSTER - Papier fotograficzny

Gładka świecąca struktura sprawia, że wydruk nabiera jeszcze większej głębi kolorów i idealnie imituje odbitki fotograficzne. Fotoposter znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie liczy się design i najwyższa jakość plakatów. Czyszczenie: delikatne czyszczenie mokrą ściereczką bez użycia detergentów.

CLASSTICK - Klasyczna naklejka

Standardowy materiał samoprzylepny idealnie nadający się na większość powierzchni. Łatwy w montażu i pielęgnacji co sprawia, że staje się idealnym rozwiązaniem do oklejania mebli i innych sprzętów użytku domowego. Sprawdzaj na bieżąco nasze inspiracje, a będziesz zaskoczony jak efektownie można wykorzystać naklejki. Czyszczenie: delikatne czyszczenie mokrą ściereczką bez użycia detergentów.


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu