Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez SUBFORMA S.C.

  1. Przetwarzamy wyłącznie Pani/Pana imię oraz adres e-mail.
  2. Administratorem danych osobowych jest SUBFORMA S.C. T. Jedynak, K. Kogut, ul. Przemysłowa 8, 32-540 Trzebinia, NIP PL6282257812.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do dnia wypisania się Pani/Pana z newslettera.
  6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych, podmiotowi zajmującemu się wysyłką newsletterów.
  9. Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam, a także personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie.


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów