GRATISY DO ZAMÓWIENIA

W wallcolors jesteśmy wdzięczni naszym klientom za każde zamówienie. Mamy nadzieję, że nasze dekoracje ścienne przyniosą uśmiech na Twojej twarzy, a przestrzeń w której mieszkasz lub pracujesz stanie się piękniejsza. Zamów swoje ulubione produkty już dziś. W zależności od wartości zamówienia w prezencie za zakupy otrzymasz magnes na lodówkę lub kubek w popularnych i modnych wzorach przygotowanych przez naszych artystów. 

Magnes na lodówkę
od 0pln do 699pln

Doceniamy zainteresowanie naszych stałych i nowych klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o zachowanie wysokiej jakości wydruków oraz bezpieczeństwo wykorzystywanych przez nas materiałów. Ważne, aby nasze produkty jak najlepiej realizowały oczekiwania zamawiających. Wszystkie zamówienia realizowane w naszym sklepie poszerzamy dodatkowo o drobny upominek - do zakupów o wartości poniżej 699 złotych, dołączamy magnes na lodówkę ozdobiony jedną z oryginalnych grafik pochodzącą z naszych kolekcji.

Kubek
od 700pln

Chcemy aby wybrana grafika cieszyła oko i zdobiła przestrzeń. Dokładamy więc starań, aby nasze produkty oddziaływały w podobny sposób. Każde większe zamówienie, o wartości przekraczającej 700 zł, uzupełniane jest przez nas dodatkowo o kubek. Wysokiej jakości nadruk naniesiony na emaliowaną powierzchnię, zachwyca wyrazistymi detalami oraz intensywnymi kolorami. Mamy nadzieję, że stworzone przez nas gadżety, będą zachwycać oryginalnym designem, a także że znajdą one użytkowe zastosowanie na co dzień.

Wybierz swój ulubiony wzór prezentu

Rabat 20%

Magnes na lodówkę kids

darmowa dostawa

Magnes na lodówkę bałtyk

bezpłatny sample

Magnes na lodówkę vintage

Rabat 20%

Kubek emaliowany świat alternatywny

darmowa dostawa

Kubek emaliowany medicine

bezpłatny sample

Kubek emaliowany kids


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu