JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

Płatności online są obsługiwane poprzez platformę PayU, PayPal - Ci zaufani partnerzy zapewniają maksymalne bezpieczeństwo naszych transakcji dzięki czemu możesz być spokojny o realizację Twojego zamówienia. W przypadku płatności online masz stuprocentową pewność tego, że Twój wymarzony wydruk będzie u Ciebie najszybciej. Jeśli mimo wszystko nie jesteś przekonany do płacenia online, zawsze możesz zlecić klasyczny przelew na konto, jednak należy pamiętać, że to może skutkować wydłużeniem terminu realizacji ze względu na różnice księgowań między bankami. 


PRZELEW BANKOWY

Możesz opłacić zamówienie tradycyjnym przelewem bankowym online, w oddziale banku lub na poczcie. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Dane do przelewu:

   SUBFORMA 32-540 Trzebinia ul. Przemysłowa 8
   mBANK 68 1140 2017 0000 4202 1287 3266
   Płatność zagraniczna: IBAN PL68114020170000420212873266 | SWIFT mBank: BREXPLPWMBK

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz numer zamówienia.


PAYU PŁACĘ PÓŹNIEJ

Dzięki nowej usłudze udostępnionej przez operatora Payu możesz teraz zapłacić później za zakupy od 100 do 2000zł brutto nie martwiąc się o szybkość realizacji zlecenia. Jak zrealizowac zamówienie w oparciu o tą opcję? Złóż zamówienie, zaznacz płatność Payu a nastepnie wybierz opcję "płace później". Reszta formalności zostaje załatwiona w zewnętrznym systemie, jest to równie błyskawiczne i bardzo proste jak zwykła płatność online.


PŁATNOŚĆ INTERNETOWA

Płatności online PayU lub PayPal są szybkimi i bezpiecznymi wpłatami wykonywanymi za pomocą Twojego konta internetowego. Informację o dokonanym przez Ciebie przelewie otrzymamy błyskawicznie, co gwarantuje szybszą realizację wysyłki.

UWAGA! Nie ma możliwości płatności gotówką, czekiem lub za pobraniem.

kanaly platnosci.jpg

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu