×

Kolekcje

Olga Mulica
48,78 zł
Postaw na obraz z czarnym zającem, która ma niewiarygodnie długie uszy. Wydruk pasuje do pokoju chłopaka jak i nastoletniej dziewczyny.
Wallcolors
113,01 zł
Plansza od wallcolors to najwyższej jakości wydruk, który dzięki sosnowym listwom zamontowanym od góry i od dołu, zachowuje swój kształt. Dołączony lniany sznurek, sprawia że poster jest łatwy do powieszenia,...
Projekt Bałtyk
32,52 zł
Z roku na rok Bałtyk chce zabrać w swoje głębiny ruiny zamku w Trzęsaczu. Zamów plakat i zachowaj ten widok na lata. Polecamy podróżnikom i fanom historii.
Marcin Kulabko
32,52 zł
Surrealistyczna kolorowa grafika na ścianę przedstawia rowerzystę. Postać stworzona z czarno-białych elementów wyróżnia się na wielokolorowym tle. Plakat wyróżni się na białej lub jednobarwnej pastelowej ścianie w...
Marcin Kulabko
32,52 zł
Zobacz jak wygląda smok na grafice Marcina Kulabko. Kolorowy plakat na białym stonowanym tle pasuje zarówno do sypialni jak i salonu. Pamiętaj o ramce, która zabezpieczy wydruk i pozwoli na łatwiejszy montaż.
Merely Susan
242,28 zł
Szukasz inspiracji na urozmaicenie salonu? Zamów tapetę od wallcolors i ciesz się pięknym wnętrzem.
Marcin Kulabko
32,52 zł
Plakat na pierwszy rzut oka kojarzy się z afrykańskimi barwami. Pasuje do mieszkań, w których przeważa brąz, ciepła czerwień oraz niebieskie, intensywne dodatki. Zamów, a my dostarczymy najwyższej jakości grafikę.
Wallcolors
113,01 zł
Plansze od wallcolors to wysokiej jakości wydruki usztywnione drewnianymi listewkami. Zobacz jak wygląda ta, która przedstawia brązowego pelikana. Stonowane kolory sprawią, że jest to nie tylko plansza edukacyjna, ale...
Ra2ński
32,52 zł
Niezwykły widok drogi przecinającej zaśnieżony las. Zdjęcie z drona można wydrukować w formie plakatu i powiesić w kuchni, salonie albo pokoju gościnnym.
Projekt Bałtyk
32,52 zł
Wiesz jak wyglądają rybacy na morzu z lotu ptaka? Zobacz! Plakat w ciemnych kolorach będzie pasował do jasnej ściany w sypialni lub w korytarzu.
Marcin Kulabko
32,52 zł
Kolekcja plakatów Marcina Kulabko w większości jest bardzo kolorowa, są jednak wyjątki. Na przykład plakat przedstawiający postać muzyka rockowego. Jest kolorowy, ale białe tło sprawia że jest on spokojniejszy niż...
Medicine
32,52 zł
Grafika z kolekcji Medicine to interpretacja znanego dzieła sztuki. Po dodaniu symboli oraz nowoczesnego napisu, zapożyczonego z gazet, ukazuje się nowoczesny plakat - kolaż. Z pewnością wkomponuje się na ścianę nad...
Projekt Bałtyk
32,52 zł
A może plakat Gdańska? Widziany z zupełnie innej perspektywy, niż zazwyczaj go zwiedzamy. Taki plakat urozmaici każde wnętrze.
Marcin Kulabko
32,52 zł
Szukasz inspiracji na urozmaicenie mieszkania lub biura? Zamów plakat Marcina Kulabko z kolekcji Świat alternatywny. Znajdziesz w niej unikatowe grafiki!
Ra2ński
48,78 zł
Staw w Bytomiu schował się w środku lasu. Zobacz jak wygląda w zimie. Obraz w biało – szarej kolorystyce będzie pasować do zielonych pomieszczeń.
Medicine
113,01 zł
Miłośnikom historii polecamy oryginalny poster w formie planszy z Napoleonem Bonaparte. Szkopuł w tym, że jest to jego szkielet. Oryginalna grafika w ciemnych kolorach, dobrze wygląda w stonowanym biurze lub gabinecie.
Medicine
48,78 zł
Miłośnikom historii polecamy oryginalny obraz na ścianę z wizerunkiem Napoleona Bonaparte. Szkopuł w tym, że jest to jego szkielet… Ciekawa dekoracja ścienna w ciemnych kolorach, dobrze wygląda w stonowanym biurze lub...
Medicine
242,28 zł
Szukasz inspiracji na urozmaicenie salonu? Zamów tapetę z kolekcji Medicine. Znajdziesz w niej unikatowe grafiki!
Olga Mulica
242,28 zł
Szukasz pomysłu na dekorację ściany? Postaw na ponadczasowy motyw vintage. Gaj oliwny na białym tle będzie pasował do nowoczesnych wnętrz oraz do pokoi z dużą ilości drewna. Zielone liście sprawią, że ściana ożyje.
Marcin Kulabko
32,52 zł
Jeden z najbardziej kolorowych plakatów z kolekcji Marcina Kulabko. Zamów go w dużym rozmiarze, a stanie się głównym elementem dekoracyjnym w salonie. Pamiętaj dobraniu wąskiej, czarnej ramy.
Wallcolors
242,28 zł
Egzotyczne kwiaty: hibiskus i monstra zostały pokazane na tapecie o jasnym tle. Wydruk będzie pasował do pastelowych wnętrz – sypialni, kuchni, salonu.
Pokazano 1-24 z 734 pozycji

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ukochane przedmioty.

Zaloguj się

Proszę zaloguj się pierwszy raz

Zaloguj się