Tapeta Botaniczny wzór w liście bananowca

Nowy produkt

Zielone duże liście bananowca na białym tle to uniwersalny wzór. Taka fototapeta będzie pasować do jasnych wnętrz oraz do salonu z dużą ilością kwiatów. Tapeta jest wydrukowana z najwyższą starannością oraz łatwa w montażu na ścianie.

Więcej szczegółów

149,00 zł

- +

 
Informacje

Dostosowanie:

Tapeta składa się z powtarzających się w poziomie kafelków o wymiarach 100x100cm / 39.4x39.4in.
Każda tapeta wyposażona jest w zestaw akcesoriów do montażu: instrukcja, rakla do klejenia, ołówek oraz nożyk.

 
Materiały

Tapeta na klej - PROWALL

Tapeta winylowa na podłożu fizelinowym to materiał aplikowany na ścianę przy pomocy kleju. Mocna i odporna na zarysowania z powodzeniem sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu: kuchni, biurze, pokoju dziecięcym, sali konferencyjnej czy nawet łazience. Głównymi zaletami tapety na klej jest wysoka jakość, strukturalna, elastyczna powierzchnia, żywa, realistyczna kolorystyka, odporność na zarysowania oraz łatwość utrzymania fototapety w czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką). W przeciwieństwie do tapety samoprzylepnej, tapety PROWALL nie można wielokrotnie odklejać i przyklejać, jednak raz zamontowana będzie zdobić wnętrze przez długi czas. Do zadruku tapety winylowej używamy wyłącznie bezpiecznych, żywicznych tuszy firmy Hawlett-Packard z certyfikatem Greenguard. Kolory na wydrukach mogą nieznacznie różnić się od tego, co widzisz na ekranie — dlatego, że każdy wyświetlacz ma swoje własne indywidualne ustawienia. Do zamontowania tapety PROWALL polecamy użycie gotowego kleju do tapet, dzięki czemu nie ryzykujemy uzyskania złych proporcji roztworu jak przy produktach do przygotowania.

Wykończenie: Docięcie do formatu wg wybranego rozmiaru.

Specyfikacja: gramatura - 265g, materiał półmatowy o strukturze grubego piasku.

Tapeta samoprzylepna - WALLSTICK

Samoprzylepna fototapeta najwyższej jakości umożliwiająca wielokrotne użycie oraz szybki montaż. Nasz produkt wykonany jest na rewolucyjnym, samoprzylepnym materiale tekstylnym typu peel & stick, wystarczy ściągnąć papier podkładowy i przykleić! Bez kleju, bez bałaganu! To prawdziwa przyjemność zrobić to z rodziną lub przyjaciółmi :) W wallcolors używamy wyłącznie tuszy żywicznych firmy Hawlett-Packard z certyfikatem Greenguard, dzięki czemu możesz mieć 100% pewności, że dbamy o Twoje zdrowie, a także czujemy się odpowiedzialni za nasze środowisko. Kolory na wydrukach mogą nieznacznie różnić się od tego, co widzisz na ekranie - dlatego, że każdy wyświetlacz ma swoje własne indywidualne ustawienia. Tapety Wallstick nie należy naklejać na farby ceramiczne, lateksowe, plamoodporne, zmywalne i wszelkie powierzchnie słabo przyczepne.

Wykończenie: Docięcie do formatu wg. wybranego rozmiaru

Specyfikacja: gramatura - 160g, strukturalny, półmatowy materiał samoprzylepny.

 
Instrukcja Montażu

Instrukcja montażu tapet

Pobierz instrukcję montażu. Sprawdź jak łatwo i przyjemnie zamontujesz naszą tapetę.

Napisz opinię

Tapeta Botaniczny wzór w liście bananowca

Zielone duże liście bananowca na białym tle to uniwersalny wzór. Taka fototapeta będzie pasować do jasnych wnętrz oraz do salonu z dużą ilością kwiatów. Tapeta jest wydrukowana z najwyższą starannością oraz łatwa w montażu na ścianie.

Napisz opinię

 
Komentarze(1)

Komentarze i oceny

Salon
2018-11-16

Bardzo ładny wzór. W salonie wygląda świetnie.

Napisz swoją opinię!

Produkty powiązane

Produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

QR code