Tapeta Różowe ananasy

Nowy produkt

Samoprzylepna fototapeta przedstawia owoce z niespotykanych na co dzień kolorach. Różowe ananasy w otoczeniu niebieskich kwiatów na czarnym tle będą pasować jako dekoracja do pokoju dziennego, gabinetu oraz biblioteczki z kolorowymi książkami.

Więcej szczegółów

Oferta limitowana:

81,00 zł

108,00 zł

- +

 
Informacje

Dostosowanie:

Tapeta składa się z powtarzających się w poziomie kafelków o wymiarach 120x120cm / 47.2x47.2in.
Każda tapeta wyposażona jest w zestaw akcesoriów do montażu: instrukcja, rakla do klejenia, ołówek oraz nożyk

 
Materiały

Tapeta na klej - PROWALL

Tapeta winylowa na podłożu fizelinowym to materiał aplikowany na ścianę przy pomocy kleju. Mocna i odporna na zarysowania z powodzeniem sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu: kuchni, biurze, pokoju dziecięcym, sali konferencyjnej czy nawet łazience. Głównymi zaletami tapety na klej jest wysoka jakość, strukturalna, elastyczna powierzchnia, żywa, realistyczna kolorystyka, odporność na zarysowania oraz łatwość utrzymania fototapety w czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką). W przeciwieństwie do tapety samoprzylepnej, tapety PROWALL nie można wielokrotnie odklejać i przyklejać, jednak raz zamontowana będzie zdobić wnętrze przez długi czas.

Do zadruku tapety winylowej używamy wyłącznie bezpiecznych, żywicznych tuszy firmy Hawlett-Packard z certyfikatem Greenguard. Kolory na wydrukach mogą nieznacznie różnić się od tego, co widzisz na ekranie — dlatego, że każdy wyświetlacz ma swoje własne indywidualne ustawienia. Do zamontowania tapety PROWALL polecamy klej Metylan Direct do tapet flizelinowych, który nie jest dołączony do zestawu.

Wykończenie: Docięcie do formatu wg wybranego rozmiaru.

Tapeta samoprzylepna - WALLSTICK

Samoprzylepna fototapeta najwyższej jakości umożliwiająca wielokrotne użycie oraz szybki montaż. Nasz produkt wykonany jest na rewolucyjnym, samoprzylepnym materiale tekstylnym typu peel & stick, wystarczy ściągnąć papier podkładowy i przykleić! Bez kleju, bez bałaganu! To prawdziwa przyjemność zrobić to z rodziną lub przyjaciółmi :)

W wallcolors używamy wyłącznie tuszy żywicznych firmy Hawlett-Packard z certyfikatem Greenguard, dzięki czemu możesz mieć 100% pewności, że dbamy o Twoje zdrowie, a także czujemy się odpowiedzialni za nasze środowisko. Kolory na wydrukach mogą nieznacznie różnić się od tego, co widzisz na ekranie - dlatego, że każdy wyświetlacz ma swoje własne indywidualne ustawienia.

Wykończenie: Docięcie do formatu wg. wybranego rozmiaru

 
Instrukcja Montażu

Instrukcja montażu PL/EN

Pobierz instrukcję montażu. Sprawdź jak łatwo i przyjemnie zamontujesz naszą tapetę.

Napisz opinię

Tapeta Różowe ananasy

Samoprzylepna fototapeta przedstawia owoce z niespotykanych na co dzień kolorach. Różowe ananasy w otoczeniu niebieskich kwiatów na czarnym tle będą pasować jako dekoracja do pokoju dziennego, gabinetu oraz biblioteczki z kolorowymi książkami.

Napisz opinię

 
Komentarze(0)

Produkty w tej samej kategorii:

QR code

Ostatnio oglądane