Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Foto tapety 3D na ścianę

Fototapety samoprzylepne 3D to obecnie najmodniejsza dekoracja do domu i nie tylko, którą można zamontować w kilka minut bez większego wysiłku. Fototapety są tanie, efektowne, modne i łatwo dostępne. Obrazki 3D na tej dekoracji ścian zapewniają uzyskanie wyjątkowego efektu w każdym pomieszczeniu. Dzięki unikalnej strukturze nie tylko zdobią, ale również intrygują. Ponadto za sprawą łatwej aplikacji tapety ścienne 3D umożliwiają błyskawiczną metamorfozę wnętrza.

Ogromy wybór samoprzylepnych tapet na ścianę 3D

Sklep internetowy z tapetami samoprzylepnymi, zapewnia ogromny wybór fototapet na ścianę 3D, do każdego pomieszczenia. W ofercie sklepu można znaleźć tapety do salonu, do sypialni, do kuchni czy do przedpokoju i pokoju dziecięcego. Produkty na stronie są podzielone na różne kategorie, dzięki temu łatwo można znaleźć interesującą pozycję. Jedną z ciekawszych propozycji w sklepie, są tapety 3d na ścianę. To bardzo modne fototapety, o niezwykłej formie, które różnią się znacznie od standardowych fototapet. Są one wykonane w technice trójwymiarowej, dzięki temu stwarzają wrażenie głębi. Daje to niezwykły efekt, który każdego zachwyci. Patrząc na samoprzylepną tapetę 3d na ścianę, ma się wrażenie, że jest się wewnątrz obrazu, a nie stoi się przed nim. Możesz wybrać zarówno jeden ze wzorów geometrycznych, jak i bardziej realistyczną grafikę – zgodnie ze swoimi preferencjami i pożądanym efektem. Prezentują się one bardzo ciekawie, ale warto również pamiętać, że fototapety i tapety 3d na ścianę, dzięki swoim właściwościom mogą nawet optycznie powiększyć wnętrza.

Dowolny wymiar fototapet 3D

Fototapety ścienne 3d, można zamówić na dowolny wymiar, bez problemu można je dopasować do każdej wielkości ściany, nawet jeśli ma ona nietypowy kształt. Najlepiej taka fototapeta prezentuje się, gdy pokrywa całą ścianę. Cena fototapety 3d, zależy właśnie od jej wielkości, ale także od struktury i materiału wykonania. Do wyboru na stronie sklepu, są tapety na ścianę 3d lateksowe, winylowe i samoprzylepne. Fototapety lateksowe są bardzo wysokiej jakości, trwałe, solidnie wykonane, doskonale uwydatniają głębię kolorów i kształty. Są to fototapety na długie lata, które można czyścić i wycierać z kurzu. Fototapety winylowe, są bardzo popularne, gdyż klienci szczególnie je sobie upodobali. Mogą one mieć różną strukturę, doskonale też maskują niedoskonałości ściany. Są też tanie i proste w montażu. 

Fototapety samoprzylepne, również są projektowane w wersji 3D

Mają bardzo intensywne kolory i pięknie się prezentują na każdej ścianie. Można je nałożyć na ścianę w kilka chwil i nie trzeba do nich używać dodatkowego kleju. To dlatego tapety 3D z naszej oferty są propozycją dla osób, które chcą oszczędzić czas i pieniądze a przy tym szybko zmienić aranżację danego pomieszczenia. Fototapety samoprzylepne trójwymiarowe mogą przedstawiać dowolną grafikę. Na stronie sklepu, można znaleźć ogromną bazę grafik w tym wykonaniu. Są to najczęściej różnego rodzaju formy geometryczne, ciekawe desenie na przykład cegły, kamienie, paski, a także trójwymiarowe przedstawienie postaci ludzi i zwierząt oraz różnych budowli i miejsc. Fototapeta trójwymiarowa 3d, na każdym zrobi wrażenie, bo jest wyjątkowa i różni się od zwykłych fototapet. Odpowiednio wyeksponowana na jednej ze ścian pomieszczenia, od razu przykuje wzrok. 

Dzięki tak efektownej dekoracji ściany niepotrzebne są już dodatkowe zabiegi poprawiające atrakcyjność aranżacji. Warto jednocześnie pamiętać, by decydując się na fototapety 3D zrezygnować z przeładowywania pomieszczenia dużą ilością wyposażenia i elementów ozdobnych. Pozwala to na uzyskanie stonowanego efektu, a jednocześnie wyeksponowanie piękna ściany. Taką tapetę można bardzo łatwo zamówić, na stronie sklepu. Wystarczy wybrać grafikę, dopasować jej rozmiar do swoich potrzeb i złożyć zamówienie. Fototapeta zostanie szybko zrealizowana i wysłana na podany adres. Za zamówienie można zapłacić przez płatności online, bądź przy odbiorze. Jeśli szukasz wyjątkowej fototapety do swojego domu, to z pewnością samoprzylepna tapeta 3d spełni twoje oczekiwania i zachwyci twoich wszystkich gości.

 

 

 

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu